П'ятниця, 20.04.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » PR » 2017 » Квітень » 30 » Чинна влада діє методами Януковича, - Сергій Власенко
30.04.2017 (01:43)  

PR   Чинна влада діє методами Януковича, - Сергій Власенко
Народний депутат Сергій Власенко заявляє, що провладні сили у парламенті «загралися у Януковича», безпідставно звинувачуючи партію «Батьківщина» в усіх бідах в крані. Про це Власенко заявив під час сесійного засідання із парламентської трибуни.

«Ми сьогодні вкотре почули нападки на політичну партію «Батьківщина» та її лідера з боку деяких депутатів провладної коаліції», – зазначив він.

За його словами, це все стара, заїжджена платівка Віктора Януковича, яку зараз використовує чинна влада так само, як використовуються всі методи Януковича в управління державою, а точніше – в пограбуванні держави.

Сергій Власенко також наголосив: «Їхня логіка абсолютно зрозуміла: вони підвищили тарифи – винна «Батьківщина»; вони заморозили пенсії – винна «Батьківщина»; вони оподаткували пенсіонерів – знову винна «Батьківщина»! Думаю, треба частіше на себе у дзеркало дивитися і все буде зрозуміло і ясно».

Також, за словами депутата, дивно чути звинувачення від особи, яка п’ять років служила в армії Російської Федерації, та від людей, які просиділи два роки у фракції «Батьківщина»: «Тоді у них не було питань ні до «Батьківщини», ні до Тимошенко».

«Хлопці, ви загралися в Януковича», – обурився Сергій Власенко.

Джерело

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: PR | Переглядів: 246 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
0
3 Мирослав   (12.05.2017 08:04)
Сьогоднішня влада не робитьвисновківзісторії попередньог президента, а треба було б. Змінився президент та на жіль не змінвся режим

0
2 Victor   (10.05.2017 06:57)
Методи, якими діє чинна влада, це не методи Януковича, це діяльні методи влади взагалі. В кожній країні вони дещо відмінні, опираючись на тутешні традиції та психози, а взагалі-то вони однакові. Це я к в релігійному житті: ніби і різні релігії, і назви богів, і забарвлення обрядів – а методи одні і ті самі: «купи-продай-віддай». Тому не треба створювати собі якихось ілюзій по відношенню до майбутньої влади, яка прийде «легітимно», чи не «легітимно» – вона буде діяти в тому самому правовому полі: «купи-продай-віддай». Як би людина не намагалася вийти за межі системи різними методами: революціями, релігійними розколами, сектантством – вона все рівно повертається до системи, утворюючи в ній чергові соти-комірки в загальному стільнику, в яких, як їй здається, вона здобула волю поза системою. Як тільки вона виглянула зі своєї печери, то в черговий раз переконується, що живе в загальному вулику, термітнику чи мурашнику, в якому на відміну від комах, вона вимушена діяти одними і тими самими правовими методами: «купи-продай-віддай». Які би тут пророки чи святі не приходили, як би вони не намагалися втовкмачити людям інакший спосіб життя, вони будуть зарізані, розіп’яті, замордовані в тюрмах. Людська цивілізація ще не досягнула того рівня розвитку, коли вона здатна зробити наступний крок. Поки вона опирається на довбню, гроші, обряд – двері в майбутнє для неї залишаються зачиненими.

0
1 Олеся   (09.05.2017 16:04)
Погоджуюся з кожним словом. З владних кабінетів постійно чути: у всьому винна  опозиція..

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.