Четвер, 13.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Травень » 1 » Турківська міська рада вимагає референдуму щодо мораторію на продаж земель
01.05.2017 (06:16)  

   Турківська міська рада вимагає референдуму щодо мораторію на продаж земель
Турківська міська рада звернулася до Президента України, Голови Верховної Ради та Кабміну щодо необхідності проведення всеукраїнського референдуму з питання заборони продажу земель сільськогосподарського призначення в Україні.

Як зазначається у зверненні, 17 лютого 2017 року група депутатів внесла подання до Конституційного Суду України з вимогою визнати неконституційним мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення, що був пролонгований Верховною Радою України до 2018 року.

Також усупереч мораторію у Верховній Раді зареєстровано законопроект про обіг сільськогосподарських земель, яким пропонується де-факто торгувати землею вже з липня 2017 року.

На переконання депутатів Турківської міської ради, питання заборони продажу земель сільськогосподарського призначення в Україні має вирішуватись на всеукраїнському референдумі.

«Водночас просимо Верховну Раду України не розглядати питання щодо прийняття законів, які стосуються запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення, до ухвалення рішення на всеукраїнському референдумі», – сказано у зверненні.

Це рішення міські обранці прийняли на черговій сесії 27 квітня за ініціативи депутатів від ВО "Батьківщина".

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 561 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
0
3 Олеся   (09.05.2017 17:02)
Мололдці "Батьківщинківці"!

0
2 vuiko   (02.05.2017 14:47)
Це саме те питання, яке найбільше стосується нашого гірського містечка (як такого що має розвинений аграрний потенціал) (сарказм). Скільки взагалі в нас в межах міста є земель, на продаж яких накладено мораторій? Жодного квадратного метра. То чому депутати голосують за цей абсурд? Більш важливих питань крім цього немає? Всі проблеми міста вирішені? Чого взагалі депутати міста пхаються в ті питання, вирішення яких від них не залежать, замість того, щоб приймати рішення, що стосуються міста безпосередньо і на які можна хоч якось повпливати? 

Нащо міські депутати ведуться на популізм батьківщини? Невже не мають власних мізків? Всі ці звернення нічого не змінять, ринок землі буде запроваджений, Порох і собратія це публічно пообіцяли МВФ. Перестаньте ловити журавлів в небі і зосередьтесь на управлінні містом.

І окреме питання до Батьківщини, яка морочить голову депутатам: якого дідька проводити референдум з цього питання? Власниками земель, які підпадають під дію мораторію на продаж є 6.9 млн чоловік. То чому питання того, чи можуть ці люди продавати своє майно, має вирішувати вся Україна? Яке в біса діло всім іншим до того? Хоч один притомний член Батьківщини може аргументовано відповісти? Чи популізмом позакладало всі мізки? Чи у вас у партії не вітається позиція відмінна до позиції лідера - тЮльки? Подумайте самі над тими питаннями, які ви "толкаєте в народ", і почніть всередині партії дискусію. Може тоді в Батьківщини буде ще якесь політичне майбутнє. Бо якщо учасниками проекту будуть лише лідерка-популіст і сліпі вівці-послідовники, проекту капут. Задумайтесь над цим.

0
1 Victor   (01.05.2017 09:27)
Вчора, по ZIKу проходили «дебати» відносно маніпуляцій з землею, референдуму та мораторію. Один одного «дебали» депутати від БПП та «Батьківщини». Щось нагадувало релігійні соборні рейвахи довкола Божих догм між людьми, котрі біля Бога навіть і не стояли. Як кажуть в народі, в такі моменти варто в телевізорі «скручувати» звук і включати Висоцького: «Ой, Вань, смотри какие клоуны».

Лектор довго і незрозуміло розповідав про політику, а в кінці лекції і каже:
- А тепер почнемо дебати. Почнемо з жінок, як з найбільш відсталою прошарку!
Одна жінка шепоче інший:
- Давай звідси тікати, а то будуть ґвалтувати!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.