Вівторок, 23.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » PR » 2017 » Травень » 3 » З проторованого шляху ми не збираємось сходити, - запевняє Михайло Цимбалюк
03.05.2017 (19:15)  

PR   З проторованого шляху ми не збираємось сходити, - запевняє Михайло Цимбалюк
Результатами виборів до об’єднаних територіальних громад нинішня влада намагається маніпулювати думкою українців, це відбувається через низку громадських організації. Таку думку висловив очільник "Батьківщини" Львівщини Михайло Цимбалюк на своїй сторінці у Фейсбуці.

За словами політика, якщо брати загальні підрахунки голосів по Україні, то кандидати від ВО «Батьківщина» отримали найбільшу підтримку з-поміж інших політичних сил.

"А це є свідченням того, що кандидатам нашої партії довіряють, до них дослухаються, на них покладають надії", - переконаний М. Цимбалюк.

Він зазначає, що на Львівщині «Батьківщина» у Магерівській громаді здобула перемогу – там обрано 9 депутатів та голову ради від політсили Юлії Тимошенко.

"Бачив з яким ентузіазмом та бажанням перемагати там працювали наші кандидати і люди їм повірили. В інших двох громадах, на мою думку, перемогли гроші народних депутатів, на жаль… Проте ми все одно вдячні кожному мешканцю громад, які віддали свої голоси за наших кандидатів", - заявив "батьківщинівець".

Михайло Цимбалюк вірить, що навіть невелика кількість обранців від нашої політичної сили зможуть обстоювати права українців і гідно презентувати ідеї нашої політичної сили!

А відтак, на його переконання, попри спекуляції зі сторони влади, не можна заперечити, що ВО «Батьківщина» показала якість роботи на виборах а й активність у суспільно-політичному житті усіх регіонів. "Нас почали боятися, а заразом і рівнятися".

Політик запевнив: з проторованого шляху ми не збираємось сходити, а будемо і надалі працювати задля розвитку громад, області та країни загалом…

"Собаки гавкають, а караван іде… Далі буде…" - резюмував очільник Львівської обласної "Батьківщини".

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: PR | Переглядів: 323 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Леся   (13.05.2017 10:00)
Якби не старалися маніпулювали думкою народу через продажні ЗМІ, та дії політиків говорять більше. Єдині, хто відстоюють та захищають інтереси громадян - "Батьківщинківці". Так тримати!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.