Субота, 16.12.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Травень » 4 » СПАРТАКІАДА ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ ТА ДЕПУТАТІВ ТУРКІВЩИНИ
04.05.2017 (07:46)

   СПАРТАКІАДА ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ ТА ДЕПУТАТІВ ТУРКІВЩИНИ

30 квітня в Турківському НВК відбулася районна Спартакіада Турківщини серед команд державних службовців, депутатів та посадових осіб місцевого самоврядування.

В змаганнях взяли участь 4 команди: райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, депутатів районної і місцевих рад та посадових осіб місцевого самоврядування.

Команди змагалися у 5 видах спорту: настільний теніс, шахи, шашки, волейбол і футзал. Вітали учасників змагань та провели церемонію нагородження перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Яворський та заступник голови районної ради Василь Костишак.

В турнірі з волейболу серед чоловіків перше місце посіла команда депутатів районної і місцевих рад (капітан команди – депутат Турківської міської ради Сергій Сіданич), друге - команда райдержадміністрації (капітан – спеціаліст управління соціального захисту населення Олег Рогач), третє - команда територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади (капітан – головний державний інспектор ДПІ Олег Кузан), четверте – команда посадових осіб місцевого самоврядування (капітан – консультант районної ради Микола Лило). Цікаво проходив матч з волейболу серед жінок, в якому збірна команда райдержадміністрації та місцевого самоврядування (капітан – головний спеціаліст фінансового управління Галина Мельник) перемогла команду територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади (капітан – провідний спеціаліст Пенсійного фонду Галина Когут).

..

У змаганнях з футзалу перше місце посіла команда депутатів районної і місцевих рад (капітан – депутат Розлуцької сільської ради Любомир Маєвський), друге - команда територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади (капітан – секретар районного суду Андрій Федорко), третє - команда посадових осіб місцевого самоврядування (капітан – Кривківський сільський голова Михайло Повханич), четверте - команда райдержадміністрації (капітан – спеціаліст юридичного сектору Андрій Сенчишин).

В змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків перше місце посіла команда депутатів, за яку виступали депутат Сянківської сільської ради Іван Василечко та депутат Завадівської сільської ради Сергій Сушицький, друге – команда територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, за яку виступали керівник апарату районного суду Віталій Бліхар та головний державний інспектор ДПІ Андрій Ільницький, третє – команда райдержадміністрації, за яку виступали перший заступник голови Микола Яворський та завідувач сектору молоді та спорту Василь Поточний. Серед жінок перше місце посіла головний спеціаліст Пенсійного фонду Уляна Костьович, друге – провідний спеціаліст управління соціального захисту населення Оксана Ушакова, третє – депутат (бухгалтер) Завадівської сільської ради Любов Яворська.

..

У змаганнях з шашок серед чоловіків перше місце посів заступник керівника апарату-начальник організаційного відділу РДА Богдан Москаль, друге - Комарницький сільський голова Ігор Комарницький, третє місце заступник голови районної ради Василь Костишак, серед жінок перше місце зайняла депутат (бухгалтер) Боринської селищної ради Галина Матківська, друге – головний спеціаліст Пенсійного фонду у Турківському районі Галина Мах, третє – заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Іванна Кожан. У командному заліку за результатами 3-х учасників перше місце посіла команда депутатів районної і місцевих рад (Василь Костишак, Ігор Комарницький, Галина Матківська), друге – райдержадміністрації (Богдан Москаль, Дмитро Писанчин, Іванна Кожан), третє – посадових осіб органів місцевого самоврядування (Андрій Москаль, Костянтин Дребот, Леся Писанчин).

Серед шахістів переможцем став депутат районної ради, начальник загального відділу районної ради Іван Дуда, друге місце посів головний спеціаліст Пенсійного фонду Анатолій Славич, третє – Хащівський сільський голова Микола Кметик, серед жінок перше місце посіла головний спеціаліст Пенсійного фонду Ірина Платко, друге – завідувач сектору управління соціального захисту населення РДА Мар’яна Крайняковець, третє – депутат районної ради, методист відділу освіти Лілія Гладиш. У командному заліку за результатами 3-х учасників перше місце посіла команда депутатів районної і місцевих рад (Іван Дуда, Федір Крись, Лілія Гладиш), друге - команда територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади (Анатолій Славич, Ірина Платко), третє – райдержадміністрації (Олег Рогач, Юрій Лило, Мар’яна Крайняковець).

У загальному заліку перше загальнокомандне місце виборола команда депутатів районної і місцевих рад –505 очок, друге - команда райдержадміністрації - 471 очко, трете місце - територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади (держслужбовці апарату районного суду, Пенсіного фонду, податкової інспекції, відділу Держгеокадастру) – 458 очок, четверте – команда посадових осіб органів місцевого самоврядування – 396 очок.

Богдан Москаль

Фото О.Гвоздінського





Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 306 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.