Понеділок, 10.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Травень » 4 » У ТУРЦІ ВРУЧИЛИ ПЕРШІ ID-КАРТКИ
04.05.2017 (12:02)

   У ТУРЦІ ВРУЧИЛИ ПЕРШІ ID-КАРТКИ

У вівторок, 25 квітня, у Турківському районному відділі Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області юним жителям Турківщини урочисто вручили перші паспорти громадянина України у вигляді ID-карток.

Молодих громадян України теплими словами привітала начальник відділу Оксана Бабунич та запросила до вручення перших документів чарівним дівчатам та струнким, мужнім хлопцям, які в цей день, як справжні українці, одягнулись у вишиванки, голову Турківської районної ради Володимира Лозюка та першого заступника голови Турківської районної державної адміністрації Миколу Яворського.

Вони, в свою чергу, привітали молоде покоління, бажаючи їм своїм навчанням, в майбутньому - працею, знаннями, досвідом внести вагомий вклад у розвиток нашої держави. Також вони наголосили, що перший паспорт громадянина України - це найважливіший документ, адже в подальшому без нього здобути якийсь інший - не можна. А тому закликали юних бойків цінувати його та берегти.

Окрім ID-карток, Микола Михайлович та Володимир Омелянович також вручили в цей день двом турківчанкам паспорти громадянина України для виїзду за кордон. Подія стала знаковою для мешканців району. Відкриття робочої станції для виготовлення ID-карток та паспортів громадянина України для виїзду за кордон позитивно вплине на надходження коштів до місцевого бюджету.

Костянтин МАЛЕТИЧ.

Газета "Бойківщина" №17,2017

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 631 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.