Понеділок, 10.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Травень » 5 » Проведено установчі збори щодо формування нового складу громадської ради при Турківській райдержадміністрації
05.05.2017 (22:00)

   Проведено установчі збори щодо формування нового складу громадської ради при Турківській райдержадміністрації

5 травня в кабінеті заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила проведено установчі збори щодо формування нового складу громадської ради при Турківській райдержадміністрації.

Участь у заході прийняли голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів, заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило, члени ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Турківсьукій районній державній адміністрації, делеговані представники інститутів громадянського суспільства.

Розпочав засідання заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило який проінформував про проведену ініціативною групою підготовчу роботу. Зокрема, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 996 від 3 листопада 2010 р. зі змінами за 60 днів до установчих зборів було утворено розпорядженням голови райдержадміністрації від 23.02.2017 р. №44 ініціативну робочу групу з підготовки установчих зборів щодо створення громадської ради при райдержадміністрації , яка складалася із 8 осіб, з яких лише 2 – представники райдержадміністрації. Не пізніше як за 45 днів, ініціативна група розмістила на офіційному веб-сайті райдержадміністрації повідомлення про проведення установчих зборів та порядок подання заяв. Також уточнену дату, місце та час проведення установчих зборів було розміщено на офіційному веб-сайті Турківської райдержадміністрації, що відповідає вимогам вищевказаної Постанови. До ініціативної групи надійшли заяви про участь в установчих зборах від 8 інститутів громадянського суспільства.

Далі делегованими представниками громадських організацій було обрано голову установчих зборів щодо створення громадської ради при райдержадміністрації – Косачевича Петра Івановича та секретаря установчих зборів – Баган Світлану Володимирівну.

Після обговорення прийнято рішення створити громадську раду при Турківській райдержадміністрації у складі 8 осіб . Головою обрано – голову Всеукраїнського громадського товариства « Бойківщина ХХІ століття» Косачевича П.І., заступником голови – Коноваленка М.М. («Спілка учасників АТО Турківщини») .

Також на засіданні обговорено план заходів, а саме: до Дня пам’яті та примирення (07.05.2017 р.); з нагоди святкування 102-ої річниці битви Січових Стрільців на горі Маківка, проводиться щорічний табір «Злет на горі Маківка»; до Дня матері (14.05.2017 р.); до Дня Героїв та Дня прикордонника (28.05.2017) та акції «Мій тато захищає Україну», яка проводитиметься 20.05.2017 р. в м.Турка.


Нагадаємо , 17 березня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила, за участі членів ініціативної групи відбулося засідання ініціативної групи з підготовки проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при РДА. На порядок денний винесено одне питання- дата, час та місце проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Турківській районній державній адміністрації. Одноголосно вирішили: провести засідання установчих зборів 5 травня 2017 року о 15.00 год. в залі засідань Турківської районної ради.

Також було обговорено питання стосовно формування нового складу Громадської ради при Турківській районній державній адміністрації.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 23.02.2017 р. №44 була створена ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Турківській районній державній адміністрації в складі:

Косачевич Петро Іванович - голова Всеукраїнського громадського товариства «Бойківщина ХХІ століття» (за згодою)

Шиян Руслан Омелянович - голова громадської організації «Майдан Турківщини» (за згодою)

Галич Михайло Вікторович - завідувач юридичного сектору апарату районної державної адміністрації

Калинич Мирослава Петрівна - голова Благодійного фонду «Милосердя» (за згодою)

Панцир Іван Тодорович - голова Турківської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (за згодою)

Баган Світлана Володимирівна - головний спеціаліст з інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та молодіжної політики апарату районної державної адміністрації

Коноваленко Микола Миколайович - голова «Спілки учасників АТО Турківщини» (за згодою)

Паращич Ярослав Ярославович - голова Турківської районної організації «Громадська позиція» (за згодою)

Турківська РДА

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 588 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.