Понеділок, 10.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Травень » 7 » «Перемога Макрона ще не означає, що перемогла Україна, але однозначно програла Росія»
07.05.2017 (21:50)  

   «Перемога Макрона ще не означає, що перемогла Україна, але однозначно програла Росія»
Величезних зусиль докладає Путін для створення потужного плацдарму для свого впливу на Заході, але здобутки не такі вже й великі. Хоча, звичайно, знаходить продажних політиків, журналістів, бізнесменів. Про це пише на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук професор Львівського університету Мирослав Дніістрянський.

За його словами, для виходу з геополітичного тупика цього замало і особливо великі надії покладали на вибори президента Франції. "Але за всіма ознаками не вийшло. Перемагає Макрон. Це ще не означає, що перемогла Україна, але однозначно програла Росія і пропали великі гроші", - зазначає науковець.

Крім того, раніше професор Дністрянський висловився з приводу розкручування Росією совкового шабашу з приводу т. зв. дня побєди, яке, на його думку, було підступною геополітичною технологією з метою відновлення радянської імперії.

"Усі смисли, символіка і формат цієї події були спрямовані на те, щоб створювати в свідомості образ нібито великої, сильної і успішної країни. А відповідно і непотрібності національних держав, що постали на уламках СРСР. А пам'ять про жертви війни для імперських політтехнологів не мала жодного значення".

На жаль, переконаний науковець, ця технологія дуже сильно спрацювала проти державних інтересів України і продовжує надалі завдавати великих збитків.

"Насамперед тому, що їй ніхто не протистояв. І не було вироблено концепції щодо місця України у цій війні. Політичне керівництво України мало переконати суспільство, що це була не перемога радянського режиму (він лише підтвердив свій злочинний характер), а перемога народів, у тому числі й українського, але перемога неповна, бо не було досягнуто незалежності."

На переконання науковця, засоби масової інформації України йшли в фарватері російської пропаганди й антиукраїнської політики. "Тому виправити ситуацію, яка дуже вкорінилася в свідомість людей, важко. Але поступово це треба робити. І добре, що вже є якісь зрушення."

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 408 | Додав: Today | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.