Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Травень » 8 » Успіх - це розвиток, якого не досягнеш, якщо не вийдеш із зони власного комфорту
08.05.2017 (15:48)  

   Успіх - це розвиток, якого не досягнеш, якщо не вийдеш із зони власного комфорту
Засновниця і керівниця Lviv Business School Софія Опацька, учасниця рейтингу ТОП-100 успішних українок ділиться своїми правилами успіху в бізнесі та житті.

1. Щоб бути лідером, важливо мати три речі – компетенції, лідерський характер і commitment, тобто відданість справі, своєрідну жертовність в тому, що ти робиш.

2. Якщо ти усвідомлюєш, чого тобі бракує, якщо ти ставиш перед собою мету це змінити – тоді розвинути в собі можна більшість якостей.

3. Розвиток дійсно пов'язаний з виходом із зони комфорту. Якщо ти робиш щось у 150-й чи навіть 5-й раз в житті – це не дає того виклику, який відчуваєш, коли робиш щось вперше. Ти чомусь противишся, але потім робиш цей новий крок і розумієш: якщо б ти його не зробив – ти не зрозумів би, що ти щось можеш. Це і є розвиток, якого не буде, якщо не вийти з зони комфорту.

4. Щоб досягти успіху, треба багато і наполегливо працювати і часто робити речі «через не хочу». В житті взагалі багато що треба робити «через не хочу».

5. Знайдіть собі ментора*, який буде не лише критикувати вас, а й давати чесний фідбек. Люди з досвідом легко на це погоджуються, тому що розуміють, що так вони можуть його передати комусь.

6. Читати книжки дуже важливо, вони розширюють кругозір. Я погоджуюсь з Адріаном Сливоцьким, який каже, що кожну книжку треба хоча б тричі прочитати: в перший раз ти скануєш книгу, намагаючись вхопити загальну ідею, в другий – ти її реально читаєш, на третій – починаєш замислюватися над чимось.

7. Найголовніше, що дає навчання за кордоном – це широта мислення і світогляду. Це те, що ми намагаємося давати слухачам і в нас у бізнес-школі – витягнути людей з мислення про те, як робити бізнес у Львові чи в Україні, і навчити їх мислити масштабніше, показати їм, про що думають компанії в США, Європі, Азії, показати їм глобальні тренди.

8. Навчаючись в Америці, Європі чи Азії, ти перебуваєш в дуже конкурентному середовищі, а конкурувати з кращими завжди добре, бо ти стаєш кращим, пише Твоє місто.

9. Українському суспільству бракує підприємництва і підприємливості. Так, як компанії конкурують за клієнтів на заході, не порівняти з тим, що є в Україні. Українські компанії часто досягли певного рівня, втамували свої амбіції і їх все задовольняє – для себе і для дітей вистачить. Я часто не бачу глобальної амбітності в українського бізнесу.

10. В українському суспільстві побутує дуже осудливе ставлення до помилки: якщо ти помилився – все, з тобою немає чого мати справу. А насправді, якщо ти помилився і навчився чомусь – це цінно, бо це означає, що іншим разом ти зробиш краще.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ментор - у давньогрецькій міфології приятель Одіссея, опікун його дому. В наш час це - синонім слів «учитель», «порадник», «наставник», «консультант», якого ми самостійно обираємо, щоб досягнути індивідуального зростання.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 545 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.