Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » PR » 2017 » Травень » 10 » Поліція має бути еталоном доброчесності у суспільстві, - Михайло Цимбалюк
10.05.2017 (20:20)  

PR   Поліція має бути еталоном доброчесності у суспільстві, - Михайло Цимбалюк
У нібито оновленій поліції за останні два роки вже скільки було недопрацювань та помилок, що нинішній міністр МВС мав би вже давно піти у відставку. Таку думку висловив очільник "Батьківщини" Львівщини Михайло Цимбалюк на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

"Але це сценарій європейських країн, в Україні – все навпаки і за трагічні події у Дніпрі, свідками яких ми стали 9 травня, сьогодні отримуємо всього лиш чергове вибачення Авакова і сподівання, що це стане хорошим уроком на майбутнє", - зауважує політик.

На думку Михайла Цимбалюка, правоохоронці на своїх посадах більше не мають права на такі помилки, вони повинні прораховувати усі можливі наслідки провокацій, які здебільшого в нашій країні відбуваються саме 9 травня…

"На Сході України триває війна і будь-яку можливість сутички підігріває чи прямо її створює країна-агресор. А тому усі органи державної влади повинні бути максимально готовими до того, щоб захищати мир і спокій у кожному регіоні нашої країни, захищати, а не бити громадян, створювати умови для правопорядку, а не розхитувати своїм непрофесіоналізмом ситуацію у суспільстві", - переконаний "батьківщинівець".

Нині ж Дніпропетровщина отримує нового очільника обласної поліції і це, як вважає Михайло Цимбалюк, викликає великий подив – він не проходив жодного конкурсу і наскільки його сприймає суспільство наразі теж невідомо.

"Адже погодьтеся, після кожної помилки варто виважено і не поспішно приймати кадрові рішення, щоб знову ж таки не наступити на ті ж граблі і це не повинно відбуватися повз громадськість", - переконаний М. Цимбалюк.

За його словами, прикро, що недбале управління правоохоронними органами скеровує усю її реформу в глухий кут, а отже є прямою загрозою національній безпеці України.

"Поліція, силові структури мають бути ідеалом суспільства, еталоном доброчесності, виваженості та впевненості, а не черговою темою для розмов про слабкість держави та жорстокість влади!" - наголосив Михайло Цимбалюк.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: PR | Переглядів: 437 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
0
4 Victor   (14.05.2017 05:53)
«Реформа поліції – це повний провал…».

Уявімо собі, що ми хочемо зробити «реформу» в церкві: покрасити купол храму, позолотити іконостас і купити нове кадило. Саме так проводяться реформи в Україні. Правоохоронні органи, в широкому змісті слова, це всі державні інститути які діють в рамках розумного права. Вони хранителі цього права. Системне порушення права одним інститутом, приводить до деградації права. Право, яке стимулює безправ’я влади, стимулює безправ’я всіх державних інститутів. Реформа в окремо взятому державному інституті – це, або невігластво, або наглість, або фальш. Реформи починаються з реформи права, яке вибудовує правильні вертикальні і горизонтальні відносини в суспільстві: влада – народ – закон. Право, підігнане під владу, сфальшує буд-яку реформу як і революційні ідеали. Невже історія так і не відкладається в генах людства, котре щоразу наступає на ті самі граблі? Хоча! Якщо людям на Землі нічим зайнятися тих кілька років, відпущених для них їхнім Творцем, то кращого заняття, як фальшиві реформи, - світські та релігійні, - для них не знайти.

0
3 Євген   (13.05.2017 08:48)
Реформа поліції - це повний провал, розвалити розвалили а побудувати не вміють

0
2 Мирослав   (12.05.2017 08:10)
Свїм діями та бездіяльністю  сьогоднішня влада підіграє країні агресору

0
1 Victor   (12.05.2017 07:20)
«…силові структури мають бути ідеалом суспільства, еталоном доброчесності…».

У свій час, керівник ВЧК, Ф. Дзержинський, сказав: «Чекістом може бути лишень людина з холодною головою, гарячим серцем та чистими руками». А в «Пісні Дзержинців» (В.Мураделі, Є.Долматовський) є такі рядки: «Що в солдатів революції, чисті руки, гаряче серце, холодна голова». У пісні, В.Сліпака, «Луб’янка» є слова: «Повинна бути совість у чекіста… Не вірю я поганій говірні. Коли з руками, братці, чисто – Жар в серці, холод в голові».

Високі слова, неправда? Але вони так і залишилися словами навіть для самого Дзержинського. Силові структури – це не ідеал суспільства, це лице влади. Яка влада, такі силові структури.

Хто читав художні твори: «Мисливці на мамонтів. Селище на озері» – С.Покровського, «По вогонь. Печерний лев» – Жозефа Роні, та багато ін., той знає, як в далекі печерні часи закладалися підвалини «правових» органів. Вождь, шаман – батьки права, та кілька, залежних від них, дебелих охоронців цього права з довбнями, якими втовкмачували це право у вузьколобі черепи насельників печери.

Далі маємо Біблію. Хто добре знає Біблію, той нічого нового тут не вичитає, що вже було закладено в печерах: «силові структури» охороняли і диктували право царя і первосвященика тим, хто повинен був жити в рамках цього права. Вони затикали рот пророкам, відбирали в казну майно тих, хто не вмів ділитися й т.д.. Апогеєм діянь «правоохоронних органів», стало звільнення розбійника Варавви і розп’яття Христа. Далі гоніння Апостолів, потім плавний перехід до інквізиції, розширення структур і вже маємо переслідування неугодних, тюрми, табори, розстріли, експропріації й т.д., тобто знову ж таки широку реалізацію того, що вже було закладено в печерному віці. В історії незалежної України маємо кричущий випадок, коли народ більшістю голосів обирає на посаду президента, рецидивіста, котрий продає кволу незалежність України з усіма її бебехами, сусідній державі. І все це захищали «правоохоронні органи»: стріляли, били та роздягали догола тих, хто мав інакшу думку. Вони нікуди не ділися, вони залишилися і далі луплять довбнями неугодних сучасного режиму.

«Правоохоронні органи» – залежна від влади структура, яка не може мати незалежності в принципі: так закладено в печерному віці як і недоторканність-божественність. Вчора вони охороняли і диктували право одного тирана, сьогодні – другого, завтра – третього: незалежно від моральної якості права кожного вождя. Файні вони чи погані, розумні чи дебільні – вони такі, яка влада, а влада така – як народ. Як сказав І. Крилов у байці, «Дзеркало і Мавпа»: «Нічого нарікати на дзеркало, коли пика крива». «Який народ – такі і бояри», такі і «правоохоронні органи».

Чи може бути проведена така реформа, аби «правоохоронні органи» дістали незалежність? А чи можна створити державу в державі? Питання риторичне. Тоді їм прийдеться охороняти й захищати право народу. Право народу ніяке, оскільки він повинен обслуговувати право влади. Приведений вище вислів Дзержинського, стає не актуальним, як і в релігії заповіді про любов до Бога та ближнього.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.