Понеділок, 19.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Травень » 10 » Мер Турки Геннадій КОГУТ вдруге довів в Апеляційному суді незаконність дій слідчих та прокурорів
10.05.2017 (22:11)

   Мер Турки Геннадій КОГУТ вдруге довів в Апеляційному суді незаконність дій слідчих та прокурорів

Мер Турки Геннадій КОГУТ вдруге довів в Апеляційному суді Львівської області незаконність дій слідчих та прокурорів за результатами обшуків

27 квітня Апеляційний суд Львівської області, в черговий раз, встановив незаконність дій як слідчого так і слідчого судді при накладенні арешту на майно і скасував ухвалу Самбірського міськрайонного суду про арешт майна Турківської міської ради.

Такі висновки суду апеляційної інстанції вказують на неправомірність і необгрунтованість дій слідчих, що може свідчити про замовний характер кримінальної справи.

В ухвалі апеляційного суду зазначено:

«Під час розгляду апеляційної скарги на ухвалу слідчого судді встановлено, що клопотання про арешт майна подане слідчим без додержання вимог ч.2 ст. 171 КПК України.

Зокрема, у клопотанні слідчого не зазначено підстави і мету відповідно до положень статті 170 КПК України та відповідне обґрунтування необхідності арешту майна.Крім того, до клопотання не долучені документи, що підтверджують право власності на майно, що належить арештувати, а також не додані оригінали або копії документів та інших матеріалів (належним чином оформлені), яким слідчий обґрунтовує доводи клопотання.Слідчий суддя при розгляді клопотання слідчого, не звернув уваги на вказані порушення закону, чим допустив істотне порушення кримінального процесуального закону.

Крім того, незрозумілим є покликання в ухвалі слідчого судді на зміст ст.167 КПК України, яке передбачає підстави тимчасового вилучення майна, а також на зміст ч.2 ст.170 КПК України (в редакції від 13.04.2012 року).Слідчий суддя, розглянувши клопотання слідчого про арешт майна, не перевірив відповідність його вимогам ст. 171 КПК України, не виконав вимоги ч.3 ст.172 КПК України, які повинен був виконати, що призвело до постановлення незаконного, необґрунтованого та невмотивованого судового рішення.»

Напередодні,19.04.2017 р., Апеляційним судом Львівської області було скасовано також рішення суду першої інстанції про арешт особистого майна Г.Когута, яке мером уже отримано.

Також, Самбірським міськрайонним судом Львівської області було скасовано арешти на майно майже всіх осіб у яких був проведений обшук у житлі 09.03.2017 р. і дане майно вже особами отримано.

Крім того, міською радою скеровано клопотання про зняття арешту із сміттєзбиральної машин і повернення у власність міської ради.

При цьому, 25.04.2017 р. слідча Куч Н.Д. повідомила службових осіб Туркіської міської ради, що наразі експертом, залученим слідством, вже проведено огляд сміттєвозу КАМАЗ і подальшої потреби в його зберіганні, по-суті, немає. Цікавим є той факт, що ані представники міської ради, ані ФОП В.Маркович не були попереджені і не були присутні на огляді. При цьому, огляд проводився в присутності Миколи Коноваленка - заступника голови ГО «Учасники АТО Турківщини» і Андрія Доротича - депутата міської ради від ПП «Народний контроль».

Варто звернути увагу також на те, що неповернення у власність сміттєзбиральної машини перешкоджає Турківській міській раді у здійсненню нею діяльності, передбаченої законодавством України та завдає шкоди мешканцям міста.

Прес-служба партії ВОЛЯ-РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі у Львівській області

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 2321 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 4
0
4 БВПД   (11.05.2017 16:52)
Ну по перше: повернули лише деякі речі, такі як: флешки, диски, деталі від комп'ютера і т.д. Документи і інші речі, які вивчаються слідством і далі у слідчого. Сміттєвоз також і далі під арештом. По друге: перемоги, як розписує партія , тут ніякої немає - скасовано арешт на майно... Речі, які вони ніби то забрали через суд, їм віддавали відразу після їх вивчення, але тут злодіїв кришує Приватне Підприємство Воля і вирішили зробити такий піар хід, типу перемога, тиск, все пропало. Чому у публікаціях немає інформації про те, що не всі особисті речі навіть меру повернули...? Чому немає пояснень звідки такі  гроші, а в його заступника, який очолює в районі таку "патріотичну" партію - взагалі суми "космічні"? Чому ці цифри не показують? Правильно, бо потрібно напускати якнайбільше мильних бульбашок людям в очі. Люди читають їхні казки в  районній газеті, на сайтах, в соцмережах і звідки простий пересічний житель може мати достовірну інформацію та робити правильний висновок? Зараз робиться все для того, щоб відбілити цих злодіїв, які через голови підуть заради влади та наживи. Ви почитайте, що вони виписують у соцмережах (https://www.facebook.com/RNS.Lviv/?fref=ts): "...за а цей короткий час він зміг повністю змінити містечко. Відмовився від бюрократичної паперової тяганини і з невеликим бюджетом Турки зробив ремонт вулиць, гірських схилів, укріпив обриви у гірському місті."!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????? ДЕ??? ДЕ ЦЕ ВСЕ Є???? ДЕ ЦІ ЗМІНИ???? ДЕ ВУЛИЦІ, СХИЛИ?? За два роки - ще гірше ніж було. В гіршому стані ніж сьогодні місто не було за жодного мера, який тут працював з часів незалежності. Хоча... й так безбожно і в таких сумах теж жоден мер ще не крав! Грузинська банда сьогодні закликає підтримати турківську банду!!!! Люди... Ви сліпі і глухі!!! Прокиньтесь. Вставайте. Людина, яка прийшла на крові Небесної Сотні, сьогодні відкрито сплюндрували та зневажила її пам'ять! І ми це проковтнули?! А що ж далі? Подібні публікації завжди діяли лише на користь злодіїв і зрадників, бо люди завжди хочуть вірити в краще. І вірять... На жаль.... Шкода ще, що люди, які користуються хоч якимось авторитетом у людей, теж сліпо вірять у патріотизм шахраїв ПП Воля. А ще більше обурює, що сюди втягнули й релігію. Зі священника свідомо зробили депутата і тепер маніпулюють думкою людей на цілому виборчому окрузі. А що там вже перейти не можна, не те щоб проїхати на авто - нікого не хвилює. Скоро все місто буде у смітті, не проїздне, торгувати будуть прямо в коридорах міської ради, а всім байдуже. Ми всі гарно вміємо обурюватись про себе, за столом, в маршрутках і т.д. Тому і доля у така важка. Ну що ж, п. Віктор, іронізуйте wink

0
3 громадянин   (11.05.2017 12:11)
Раніше менти переважно були дебіли, а тепер ще й кретинів набрали.

0
2 ПП Воля   (11.05.2017 09:11)
))) І знов в рішенні вказано, шо скасовано хіба арешт, а цирк "партії ВОЛЯ-РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі" пише, шо обшуки незаконні. Де там ви виділи би таке було написано. Сам арешт накладений з якімись порушеннями бо наші менти тупі...  А то шо оцінку робили "в присутності" атошника і депутата міської ради шо тут такого. Но то вже красіво пишут ті партії. Васильківу не забудьте дати в газету би люди з'їли чергову порцію лапші.

0
1 Victor   (11.05.2017 08:08)
«…вже проведено огляд сміттєвозу…».

Прийшла стара баба в поліклініку. Вийойкуючи, заходить до гінеколога:
- Ой, рідненький, болить, ой, болить, ой, болить!
- Роздягайтеся, подивимося.
Оглянув і каже:
- Все у вас, бабусю, нормально, можете одягатися.
- Ой, рідненький, болить, ой, болить! Ой, сил немає терпіти!
- Та все у вас, бабусю, нормально. Що болить?
- Зуб, рідненький, зуб окаянний болить!
- То вам, бабусю, до стоматолога треба! Що ж ви раніше не сказали, коли я вас оглядав?
- А я звідки знаю, може ти там коріння дивився!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.