Понеділок, 10.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Травень » 13 » Просимо допомогти в проведенні соціального заходу "Зігріті добром"
13.05.2017 (21:48)

   Просимо допомогти в проведенні соціального заходу "Зігріті добром"

Друзі, щодо соціального заходу на 20 травня "Зігріті добром" інформую, що станом на 13 травня кількість дітей, які бажають взяти участь у акції становить 218 дітей.

З одного боку, раді, що зможемо разом із соціальним мегапроектом "Мій тато захищає Україну" створити свято для такої кількості діток, а з іншого боку, чесно кажучи, потрібна підтримка з боку саме підприємців району.

Зважаючи на те, що, власне, для Турківської райдержадміністрації сьогодні немає жодних перешкод долучитись до акції і сьогодні саме від РДА та депутатів Львівської обласної ради Михайла Ільницького та Михайла Дзюдзя ми розраховуємо на допомогу, очікуємо і на допомогу від органів місцевого самоврядування та підприємців.

Ми очікуємо велику кількість гостей з обласного центру та представників ЗМІ. Вже сьогодні долучилась до заходу ФОП Леся Білинська-Гусак та ФОП Олександр Ільницький.

Також, до проведення акції долучився голова Правління Фонду допомоги малозабезпченим сім'ям та сім'ям учасників АТО" - Володимир Саврук. Маємо надію, що список бажаючих допомогти в організації акції буде лише збільшуватись і нам вдасться провести захід "Зігріті добром" на достойному рівні...

Всім хто бажає допомогти, прохання звертатись за телефоном: 0951465968.

Володимир Хомин

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 515 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Хомин_В_М   (15.05.2017 20:07)
Такі новини коментувати (та й переглядати) нікому не цікаво.  wink  Якби мова йшла за бездіяльність влади чи треба було б облити брудом когось із чиновників чи якусь політичну силу - тут би не встигали коментарі відкривати... Так... для інформації... ще потрібна допомога в організації подарунків для гостей та для діток. Всі критикують РДА, але це перший і поки єдиний орган, який відгукнувся на прохання допомогти!!! Всім хто долучився обов'язково подякуємо після заходу. І не забуду, звичайно, згадати тих хто відмовився!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.