Четвер, 13.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Травень » 20 » Ільницька сільська рада заборонила будь-які рубки на своїй території
20.05.2017 (22:30)

   Ільницька сільська рада заборонила будь-які рубки на своїй території

Ільницька сільська рада першою в районі заборонила будь-які рубки на своїй території

Заслухавши інформацію сільського голови Ільницького Романа Якубовича щодо доцільності заборони проведення рубок на території Ільницької сільської ради, відповідно до статті 26 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою збереження корисних властивостей карпатської фауни, туристичного потенціалу рідного краю, збереження комунальних доріг та доріг районного значення, відновлення природного водного балансу басейну річки Стрий, збереження пралісів споконвічних, стародавніх лісів, які не були змінені під впливом людини, раціонального використання рекреаційного ресурсу лісового фонду на території сільської ради депутати прийняли рішення заборонити проведення суцільних рубок головного користування та суцільних санітарних рубок на території Ільницької сільської ради.

ІЛЬНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ТУРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
18 траня 2017 р

Про заборону проведення рубок на території Ільницької сільської ради.

ВИРІШИЛА:

1.Заборонити проведення суцільних рубок головного користування та суцільних санітарних рубок на території Ільницької сільської ради Турківського району.

2.Заборонити рух важкогрузового транспорту(лісовозів) по комунальних дорогах Ільницької сільської ради.

3.Звернутися до народного депутата України А.Лопушанського, депутатської групи «Львівщина» у Верховній раді України, голови Львівської обласної державної адміністрації щодо ініціювання питання внесення змін до Бюджетного кодексу України в частині збільшення місцевих доходів через введення податку рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів у частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користувача.

4.Правоохоронним органам району посилити контроль за дотриманням чинного законодавства у сфері лісових відносин на території сільської ради.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань охорони навколишнього природного середовища, земельних відносин, лісового господарства.

Голова ради Роман Ільницький

БП

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 492 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (21.05.2017 09:08)
«Правоохоронним органам посилити контроль…».

Ви що, жартуєте!

«Група захисників природи пробувала переконати ранчерів (володарів ранчо) з Вайомінга, застосовувати більш гуманні методи контролю популяції койотів. Замість того щоб відстрілювати їх, вони запропонували ловити койотів живцем, каструвати самців і відпускати. «Це дійсно класна ідея, - сказав один фермер – але, видно, ви зовсім не розумієте проблему. Ці койоти не грають наших овець, вони їх їдять!»»

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.