Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Травень » 23 » ВІДДІЛ ОСВІТИ ТУРКІВСЬКОЇ РДА ПРОПОНУЄ ЗАКРИТИ ОДНУ ШКОЛУ.
23.05.2017 (00:49)

   ВІДДІЛ ОСВІТИ ТУРКІВСЬКОЇ РДА ПРОПОНУЄ ЗАКРИТИ ОДНУ ШКОЛУ.

Відділ освіти Турківської РДА пропонує депутатам районної ради розглянути на черговій сесії питання про пониження ступеня Радицької ЗОШ I -II ст. у Радицьку ЗОШ I ступеня в зв'язку з малою кількістю учнів, незадовільним станом приміщення та можливістю підвозу учнів до Ільницького НВК ( відстань 3 км).

Призупинити діяльність Кіндратівської ЗОШ I ст, де в 2017--2018р. У школі буде навчатися 4 учні, з можливістю підвозу до Ясеницького НВК.

Реформування освіти чиновники називають «оптимізацією». Але на практиці це означає або закриття малокомплектних шкіл, або переведення здорових діток на індивідуальну форму навчання (учитель приходить додому).

По суті, в учнів 1-4 класів урядовці сьогодні відбирають одне з найголовніших конституційних прав – право на якісну та доступну освіту.

І сьогодні державі байдуже, як і за які кошти створювали сільські школи, як там навчаються. Бо в неї є план. План оптимізації. І цей план – ніщо інше, як економія на дітях. Наших із вами.

Очевидно, скоротити витрати держбюджету не знайшлося звідки. А може, просто не шукали?

www.turka.net.ua





Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 993 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (25.05.2017 18:42)
Французький поет, прозаїк і драматург, Віктор Марі Гюго (1802-1885), сказав: «Хто відкриває школи, той закриває тюрми». Там, де відсутня політика розвитку села, там відбувається міграція сільського населення, занепад сільського господарства й т.д.. Молодь виїжджає в пошуках достойного життя, старші доживають свого віку. Села вимирають. Запустілі школи перетворюються на цвинтарні пам’ятники. Міста переповнені маргіналами, що борються за місце під сонцем. Корупція, злочинність, тюрми – результат відсутності розумної політики. Тепер в народі говорять так: «Хто закриває школи, той буде відкривати тюрми». Хтось дивується, коли говорить про мораль та поведінку народів пострадянського простору. Шановні диваки, тут більша половина населення пройшла через тюрми, в яких ламали людину й перетворювали її в аморального раба. Радянська імперія стала величезною колонією, в якій правили московські пахани. Посіви такої політики ми зараз збираємо на Сході дорогою ціною – ми платим життям. Новітні месії, котрі взялися водити народ пустелею 40 років, щоб вимер, навчають своїх дітей у добротних школах; кладуть на їхні рахунки чималі гроші, аби мали забезпечену старість; привчають до управління рабами вже з 14-ти років, навіть і гадки не мають, що десь, в селі, прогнила будівля школи, похилився на подвір’ї туалет, вчитель за мізерну зарплату не може звести кінці з кінцями… . Оце, шановні месії, ваша правда, яку ви втілюєте в життя тих, кого на виборах просили вручити у ваші руки свої долі. Вона не вартує і ламаної копійки. Чергові вибори, демонстрація своєї підлої святості, статус і наступні кілька років човгання барханами в пошуках обіцяної землі.

«Делегація багатих жидів зафрахтувала літак, аби летіти в Ізраїль, на Святу землю. Бортпровідник обслуговує їх по вищому класу, в надії на багаті чайові. Але паломники не дають ні копійки. Прилетіли. Бортпровідник стоїть біля трапу, проводжає делегацію. Вийшов перший і подякував за файне обслуговування. Другий подякував за файне виховання. І так, аж до останнього. Останній жид також подякував і сказав: «Ми порадилися і вирішили зробити вам невеличкий подарунок – ось вам чек на 5000 доларів». Взяв чоловік чек, подивився на паломника й говорить: «Жиди! Може ви й не розпинали Христа, але як ви його довго мучили»».

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.