Четвер, 13.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Травень » 28 » Відкритий маніфест АТОвця до соціальних служб та установ, які займаються, або роблять вигляд, що займаються справами учасників війни
28.05.2017 (15:56)  

   Відкритий маніфест АТОвця до соціальних служб та установ, які займаються, або роблять вигляд, що займаються справами учасників війни
Відкритий маніфест АТОвця до соціальних служб, посадовців та установ, які займаються, або роблять вигляд, що займаються справами учасників війни:

1. Припиніть запрошувати мене (прямо чи опосередковано) на будь-які "урочистості", які ви організовуєте на цвинтарі. Після 5 запрошення я це почав сприймати як натяк і тому повідомляю, що я наразі маю дуже багато роботи і незавершених справ тут і туди мені ще рано :)

2. Своїх побратимів, які там спочивають, я пам'ятаю і вшановую їхню пам'ять часом свічкою на цвинтарі або в церкві, а в першу чергу - повсякденними справами і поведінкою.

Рекомендую вам чинити так само, особливо всіляким заступникам начальніків і начальникам заступників, рядові працівники як правило більш щирі самі з собою.

Менше пафосу, позування та інших балєрин, бо незчуєтесь, як на одній з таких "урочистостей" отримаєте по морді. В кращому випадку.

3. Наступного разу зателефонуйте мені, коли матимете намір запропонувати квитки в театр або на концерт еtс, наприклад. Звісно, врахуйте, що на такі заходи я ходжу з дружиною, тому має бути два квитки.

І не просіть при цьому принести 50 ксерокопій всіх можливих документів і довідок, якщо вони так вже дуже потрібні - скористайтесь славнозвісною "картою львів'янина - учасника АТО", зокрема моя зареєстрована під № 3.

4. Хотів закінчити маніфест словами "З повагою...", але зловив себе на думці, що моєї поваги ви поки що НЕ заслужили. Ті поодинокі люди-чиновники, яких є за що поважати - це радше винятки з правил, які є наперекір вибудуваній системі, а не завдяки їй.

5. Перечитайте цей маніфест не менше трьох разів і причіпіть його на стіну в свому кабінеті замість смішних картінок і афоризмів. А ще тримайте в шухляді мою знимку, бо коли я прийду за своїм, то...

Боєць БСП "Донбас" Юрко Добрий

Джерело

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 448 | Додав: Today | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.