Субота, 20.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Травень » 28 » О.Лабецький: «Наша благословенна земля родить порядних, мудрих, сильних дітей...»
28.05.2017 (22:26)

   О.Лабецький: «Наша благословенна земля родить порядних, мудрих, сильних дітей...»

На святі "Останнього дзвоника" побував у двох школах району - Матківському НВК та Красненській ЗОШ І-ІІ ст. В цих населених пунктах живуть порядні, відкриті, цілеспрямовані люди. Приємно було чути про успіхи юних матківчан на районних олімпіадах - зайняли 2-місце серед шкіл. Ще раз наголосив усім присутнім: "Наша благословенна земля родить порядних, мудрих, сильних дітей, які стають гордістю свого краю - Бойківщини". Виступи дітей на святі приємно перебивав шум будівельної техніки, яка працювала на дорозі Мохнате-Бориня. Але - це найприємніший шум для жителів цього й інших сіл, які 30 років чекали на цей ремонт.

В Красному заодно провів зустріч з громадою села, яка чисельно була присутньою на шкільному святі. В цьому селі багато ще треба доробити, але люди вдячні за уже зроблену роботу.

В двох школах перед дітьми виступали учасники АТО. Діти з захопленням слухали їхні виступи.

Особливістю цих двох сіл є те, що вони межують зі Сколівським районом і в них переплелися спільні історичні та родинні зв'язки.

Я твердо переконаний, що ми як влада зробимо все для того, щоб у цих, а також в усіх інших периферійних селах, була покрашена соціально-культурна й дорожня інфраструктура.

.

Олександр Лабецький, ФБ

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 420 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.