Субота, 20.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Травень » 29 » У Турці прорвало нафтопровід (нові подробиці)
29.05.2017 (19:41)  

   У Турці прорвало нафтопровід (нові подробиці)
У місті Турка на Львівщині стався прорив нафтопроводу. Про це у "Фейсбуці" повідомив депутат Турківської райради Богдан Манюх, пише Depo.Львів.

Через незаконну врізку в трубопровід на Турківщині стався витік нафтопродуктів, які забруднили річку та навколишню територію.

Сьогодні екоінспектори здійснили виїзд у селище Бориня Турківського району, де виявили витік дизельного пального ЛВДС-1К ДП «Прикарпатзахідтранс».

Причиною витоку нафтопродуктів стала розгерметизація від незаконної врізки зловмисників. Перекачування дизельного пального продуктопроводом зупинили, почали ліквідовувати забруднення, пише Леополіс.«Візуально помітно забруднення ґрунту загальною площею 3122 м2. Також є забруднення водних об’єктів, зокрема через потік без назви нафтопродукти потрапили в річку Яблуньку (притока р. Стрий, басейн р. Дністер). Аварійно-відновлювальні формування ЛВДС-1К ДП «Прикарпатзахідтранс» проводять ліквідаційні роботи», – зазначено в повідомленні.

Спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю відібрали проби ґрунту та води для визначення вмісту вуглеводнів.

Фото зі сторінки депутата Турківської районної ради Богдана Манюха (ВО "Батьківщина")

"Ніяк не наїдяться! На сході - АТО, а на заході - другий фронт боротьби зі злодіями, аферистами, корупціонерами і просто дебілами. То ж як треба не любити свою землю, свої гори, своїх земляків, щоб так забруднити такі чудові місця Турківщини. Жах! І Путіна не треба!" - так прокоментував незаконну врізку у трубопровід львівський журналіст, головний редактор сайту Леополіс Андрій Болкун.


***
..

29.05.17 23:45

Голова Турківської РДА , який знаходиться на місці аварії, ексклюзивно для сайту "Турка - перлина Карпат" повідомив:
"Збираємо нафту... Поставили заслони і ловимо нафту в Турці, Н.Яблуньці. Сподіваюся, до ранку ситуація стане кращою"

Фото О.Лабецький28 травня о 19.41 год. охорона нафтопродуктопроводу «Прикарпат - Західтранс» виявили пошкодження труби на території Боринської селищної ради. На місце події виїхала оперативна група в складі 6 чоловік районного штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій під керівництвом першого заступника голови Турківської райдержадміністрації Миколи Яворського. Пошкодження труби сталося внаслідок несанкціонованої врізки в трубопровід що призвело до витоку нафтопродуктів. Пошкодження ліквідовано 22.50 бригадою ЛВДС-1К с.Страшевичі. До ліквідації було задіяно 3 одиниці техніки і 10 чоловік особового складу. На даний час ведуться слідчі дії Турківським ВП Самбірського ВП. Встановлено 1 гідрозатвор на р.Яблунька поблизу місця витоку нафтопродукту.

29 травня о 17.48 год. нафтопродукт з місця витоку потрапив в р.Яблуньку та р.Стрий. Районним штабом з ліквідації надзвичайних ситуацій прийнято рішення про виклик аварійної бригади для збору нафтопродукту та встановлення бонових загороджень. 21.30 год. прибула аварійна бригада ЛВДС-1К в кількості 8 чоловік, 4 одиниці техніки яка виставила бонові загородження в кількості 2 шт. в м.Турка, пл..Ринок. Місце збору нафтопродукту було оброблено сурбентами.

30 травня районним штабом з ліквідації надзвичайних ситуацій під керівництвом першого заступника голови Турківської райдержадміністрації Миколи Яворського продовжується робота по збору інформації та проводиться керівництво веденням відновлювальних робіт. о 10.00 год. прибула додаткова техніка по збору нафтопродукту та виставлено 1 загородження в м.Турка по вул..Круг Городище. Станом на 15.35 год. основна кількість нафтопродукту зібрана. Проводяться роботи по очищенню берегів.

31 травня ведуться роботи по очищенню берегів р.Яблунька та збору нафтопродукту в місцях встановлення бонових загороджень. 1 червня біля бонових загороджень є незначна кількість нафтопродукту. Візуально масової загибелі риби не виявлено, є поодинокі випадки загиблого малька. Бригада ЛВДС-1К с.Страшевичі продовжує роботи по збору нафтопродукту. Районним штабом продовжується ведення контролю за ходом проведення відновлювальних робіт.

..
..

Світлана Баган, FB

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1501 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (31.05.2017 09:08)
Зранку був на річці – чисто. А ще вчора до води страшно було підійти. Соляра текла по поверхні густим шаром. Загинуло багато риби. Таті (злодії), відроджуючи в районі задавнений «бізнес», завдали довкіллю великої шкоди. Гроші понад усе: наркотики, алкоголь, пиляння лісу, врізки в трубопровід, хабарі…, все, що дозволяє за короткий час набити слоїки грішми і ними давитися, стає чеснотами морально прогнилого суспільства. Ще позавчора ти нишком тягнув з батьківського гаманця копійки, і тобі все сходило з рук. Вчора ти вже безкарно почав пиляти ліс під «правовим» дахом і ділитися прибутками. А вже сьогодні дерзнув «законно» врізатися в трубопровід, аби і собі трохи відіссати багацького добра, чим спричинив екологічну катастрофу. Страсть у своєму голоді не має ні меж, ні в розумі, ні в моралі.

Всім, хто долучився до ліквідації екологічного лиха, владі району, аварійним бригадам тай просто людям, які допомагали оперативно справитися з бідою, велике спасибі. А тим, хто мов ворони на гнилу тушу, злетілися до діри в трубі (кажуть, що тут було народу як на Співочому полі – зазвичай це хохли, бо українці на таке не підуть), аби і собі черпнути чужого «добра» – ганьба. Не твоє – не бери! Як кажуть в народі: «Чуже візьмеш жменькою, то чорт – твоє торбою».

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.