Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Травень » 30 » Депутати Турківської районної ради хочуть торгувати землею?
30.05.2017 (18:12)  

   Депутати Турківської районної ради хочуть торгувати землею?
У вівторок, 30 травня, депутати Турківської районної ради не підтримали звернення про необхідність проведення Всеукраїнського референдуму з питання заборони продажу земель сільськогосподарського призначення в Україні, яке запропонувала голова депутатської фракції "ВО "Батьківщина" Мирослава Павлик.

Як ми вже повідомляли, 19 квітня, у Києві відбулися збори громадян України щодо ініціативи проведення Всеукраїнського референдуму про заборону продажу сільськогосподарської землі, у якому взяли представники Турківщини. Понад 2 тисячі учасників заходу проголосували за те, щоб на Всеукраїнський референдум було винесене питання в такому формулюванні: «Чи підтримуєте ви продовження існуючої заборони на продаж земель сільськогосподарського призначення?»

Таку пропозицію підтримала переважна більшість присутніх на зібранні. Також учасники зборів затвердили склад ініціативної групи. Частина людей, а саме 1 тис 621 особа, була присутня на зборах, а інші – передали письмові заяви про згоду щодо включення до складу ініціативної групи.

Згодом, 27 квітня, на черговій сесії Турківської міської ради за ініціативи фракції ВО "Батьківщина", депутати звернулися до Президента України, Голови Верховної Ради та Кабміну щодо необхідності проведення всеукраїнського референдуму з питання заборони продажу земель сільськогосподарського призначення в Україні.

На переконання депутатів Турківської міської ради, питання заборони продажу земель сільськогосподарського призначення в Україні має вирішуватись на всеукраїнському референдумі. «Водночас просимо Верховну Раду України не розглядати питання щодо прийняття законів, які стосуються запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення, до ухвалення рішення на всеукраїнському референдумі», – сказано у зверненні.

"Всі міжнародні кредитні і навіть політичні організації почали в один голос наполягати: віддайте землю, і допоки ви цього не зробите, в Україну не надійдуть жодні інвестиції", - таку думку щодо ініціативи продажу землі висловив наш земляк, уродженець Турківщини, професор Львівського національного університету ім. І. Франка Мирослав Дністрянський.

"Мене це все дуже хвилює, адже земля – це не лише ресурс, але й територія життєдіяльності всього суспільства. І щоб не вийшло так, що ми враз опинимося у своїй країні, але на чужій території", - зауважує науковець.

За його словами, пояснення про те, що землю зможуть купувати лише громадяни України, просто смішні - хоча б тому, що весь великий бізнес, багато урядовців мають подвійне чи потрійне громадянство, а ще підставні особи, фіктивні фірми і т. п. Тому, на думку вченого, на сьогодні продаж землі – це не просто здача державних інтересів, а позбавлення перспектив всього суспільства і ті політичні партії і політики, які голосуватимуть за це, мусять знати вагу прийнятого рішення.

Фото: скан-копія рішення зі сторінки депутата районної ради Романа Богайчика.

Теги:  Батьківщина, турбота, земля

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1014 | Додав: Today | Теги: Батьківщина, турбота, земля | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
0
4 vuiko   (01.06.2017 10:56)
Вікторе, ваш коментар не зрозумілий - не ясно що ви хочете цим сказати стосовно змісту статті.

Моя думка наступна: автор статті популіст і маніпулятор. Заголовок "Депутати Турківської районної ради хочуть торгувати землею?" вже вводить читача в оману. Якою в біса землею хочуть торгувати? Хіба в нас в районі багато земель с/г призначення? Якщо депутати-молодці проти популізму тЮльки, то значить зразу хочуть торгувати землею? Хіба в них є ті землі про які йде мова, аби ними торгувати? хіба висловлення антипопулістської позиції зразу означає намір чимось торгувати? Та і що поганого в продажі власного майна? І взагалі це питання нашої райради не стосується, хай вирішують це ті, до кого воно має пряме відношення. А наша райрада хай займається іншими, більш важливими питаннями.

Ще якби вдалося напоумити міську раду, або неголосували за всякі дурниці, то було б добре. Бо їм бумажку підсунуть, і вони не дивлячись і не розібравшись голосують (як і з кіперманами, де ніхто нічого до кінця не розуміє, але, керуючись благими намірами, роблять незрозуміло що).

0
3 Іван   (01.06.2017 07:46)
Хай спочатку запитають народ перед тим як приймати такі важливі рішення

0
2 Victor   (01.06.2017 05:35)
Мені подобається рекламний зоопарк на телеканалі В. Пінчука, ICTV. З’являється на телеекрані якийсь вар’ят і роблячи здивовану пику, заявляє, що не може ніяк втямити, чому селяни не можуть зрозуміти, що для того, аби вони стали багатими, їм потрібно продати свою землю. Щось нагадує поради «лікаря»: «Хочеш бути здоровим – продай одну нирку, одну легеню, одну півкулю мозку і одне яйце з мошонки. Після цього тебе нічого вже не бути турбувати. Ти будеш мати багато грошей, аби купувати в аптеці ліки, щоб підтримувати в належному стані своє здоров’я». Чи може стати багатим столяр, котрий продасть свої деревообробні верстати та інструменти, якими заробляє на хліб ціле своє життя? А чи може скрипаль продати свою скрипку, на якій заробляє шматок хліба і стати багатим? Так – тільки на короткий час. А потім їх всіх обсядуть злидні і вони стануть батраками вже на чужій землі.

Кілька днів показували рекламу, де приводили список бідних країн і заявляли, що причина їхньої бідності в тому, що тут не дозволяють продавати землю. Про те, що в тих країнах править банда злодійні – навіть ні слова.

А ще мені подобається реклама, коли реліктовий гуманоїд радить брати кредит у банку, щоб дотягнути до зарплати.

Ось так, шановні українці, ми, мов собаки, глитаємо всю цю інформативну рекламну погань і навіть не переваривши її в своїх мозках, відразу беремося щось мудрувати-продавати, аби в руках зашелестіли «живі» гроші. А вже завтра з нас живих почнуть дерти сім шкір. Та ми їх самі продамо, аби дітям поставити на стіл кавалок хліба.

0
1 Мирослав   (01.06.2017 01:50)
Звичайно хочуть...ще не все продали

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.