Четвер, 13.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Червень » 2 » САМОПОМІЧ у Львівській обласній раді не підтримала Програму соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини на 2017 рік
02.06.2017 (08:35)  

   САМОПОМІЧ у Львівській обласній раді не підтримала Програму соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини на 2017 рік
Для мене в роботі діють логічні аргументи і конструктив, а не поняття "треба"!, або чому фракція САМОПОМІЧ у Львівській обласній раді сьогодні не голосувала за Програму соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини на 2017 рік.

Програма соціально-економічного розвитку, після бюджету - це основний програмний документ, який говорить про те, як розвиватиметься наша область цього року. Програма соцекономрозвитку мала нам надійти, зі всіма додатками, ще в кінці минулого року.

ОДА такий документ направила але без додатків, мотивуючи це тим, що необхідно прийняти усі обласні програми, затвердити бюджет розвитку, після цього сформувати перелік. Гаразд, ми дали їм певний час.

Як на мене, не по-господарськи і неправильно приймати посеред року основний програмний документ. Чому? Бо сьогодні маємо 1 червня, усі обласні програми депутатський корпус затвердив ще місяць тому, стратегію розвитку Львівської області ми затвердили два місяці тому, бюджет був затверджений в січні, а основний програмний документ, за яким ми мали би жити цілий рік, ми затверджуємо посеред року.

Я вважаю це ненормально. Тому я сьогодні заявив позицію нашої фракції. Потрібно відходити від того моменту, що «давайте проголосуємо, бо буде щось дуже зле». Давайте працювати так, щоб вся сесійна зала проголосувала за цей документ.

Я сьогодні висловлював голові ОДА своє обурення. Шановні колеги, поставте себе на моє місце. Я депутат обласної ради, член постійної комісії з питань бюджету, я несу відповідальність за цей документ. Я його голосую на комісії і в сесійній залі.

Я повинен розуміти за що я голосую. Так, я надав десятки пропозицій і в державні програми, і в різні розписи у програмі. Це департамент врахував.

В мене немає претензій до департаменту, в мене є претензії до вищого керівництва. Чому так організовано процес, що ми сьогодні усі підв’язані під співфінансування цього бюджету розвитку під проекти ДФРР? Чому тільки минулої п’ятниці регіональна комісія затвердила переліки по ДФРР, а сьогодні ми тільки затвердили бюджет розвитку? Тому наша фракція не голосувала. Аргументів проти було більше проти ніж за», - Іван Собко, депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській обласні раді, заступник голови постійної комісії з питань бюджету.

Довідка. Програма соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини на 2017 рік включала проекти з ремонту шкіл в селах Лімна, Либохора, Лосинець та Нижня Яблунька Турківського району.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 369 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.