П'ятниця, 19.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Червень » 3 » ЮНІ ТАЛАНТИ «ФРАНКОВОГО ПІДГІР'Я»
03.06.2017 (22:26)

   ЮНІ ТАЛАНТИ «ФРАНКОВОГО ПІДГІР'Я»

Уже вдруге, в статусі Всеукраїнського, (з 29 квітня по 2 травня) в м. Дрогобич пройшов популярний конкурс юних музикантів «Франкове підгір’я». Приємно, що в ньому як і в минулорічному взяли участь, і непогано виступили, й вихованці Турківської музичної школи, яких навчають вмілі викладачі - Оксана Мельник та Люба Гошовська. Так учениця 3 класу Роксолана Капустинська в другій категорії учасників (бандура вокальна) здобула 3 місце, майстерно виконавши два твори О.Вільгутської «Лелеки вертають здалека» та «Котилася писанка».

До речі, в минулорічному такому ж конкурсі Роксолана також виборола почесне третє місце. Дипломами з відзнакою були нагороджені ще дві вихованки-бандуристки Оксани Петрівни: учениця 6-го класу музичної школи Соломія Смиш. У її виконанні прозвучали три твори: (В.Заремби) «Чи я в лузі не калина», (В.Матюк) «Веснівка», (о.Гарасименко) «Жига». Соломія також уже неодноразово брала участь і здобувала перемоги в престижних музичних конкурсах. Минулий рік на «Франковому підгір'ї» мала срібну нагороду І третя учасниця -учениця 5-го класу Наталія Шепіда, вона виконала теж три композиції: (О.Герасименко) «Ой вербо, вербо», (А.Житкевич) «Святковий вінок», (О.Вільгутської) «Як я 'си заспівав». Наталія брала участь у Всеукраїнському конкурсі вперше. А в цьому році здобула призове місце на обласному.

Почесне третє місце у номінації «Вокальні, фольклорні ансамблі, ансамблі народної музики» виборов І дитячий фольклорний колектив Турківської дитячої музичної школи (керівник Люба Гошовська) «Юні бойківчани». Журі та глядачів зачарувала чудово виконана фольклорна композиція «На либохірських полонинах».

Такий успіх наших юних конкурсантів та фахова якісна викладацька робота їхніх наставників вочевидь засвідчує, що дитяча музична школа, що має давні і славні традиції, творчо розвивається, народжуючи все нові й нові таланти, а відтак заслуговує на вагому підтримку влади в матеріально-фінансовому плані. Як сказав давньогрецький філософ Сократ «У кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити». Тож нехай юні сонцесяйні бойківські таланти світять яскраво - з теплом і любов'ю.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Газета "Бойківщина" №21,2017

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 417 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.