Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Червень » 3 » Лісовий перфоменс: Як активісти у гості до Дейнеки ходили
03.06.2017 (23:35)

   Лісовий перфоменс: Як активісти у гості до Дейнеки ходили
+відео
Активісти руху «Стоп лісоцид» зібралися біля обласного управління лісового і мисливського господарства.

Вони вирішили вчергове нагадати керівництву про свої вимоги – відмовитися від радянської практики суцільних рубок та перейти до ощадливого лісництва (наближеного до природи), запровадити дієвий механізм громадських слухань для затвердження планів рубок на місцях, притягнути до реальної відповідальності працівників обласного управління лісового господарства, звинувачених у хабарництві, окремих лісгоспів області (зокрема ДП «Стрийлісгосп», Старосамбірський «Галсільліс» та інших), довести до чудових рішень усі кримінальні провадження за незаконну вирубку лісу, відкрити публічний доступ до планів лісонасаджень, таксаційних описів та інших матеріалів лісовпорядкування, провести незалежний фінансовий і господарський аудити усього управління та окремих лісгоспів області.

«Нас вже допекло. Ми більше року, а це різні ГО, боремося за збереження наших лісів. Ми вже проводили такі акції у жовтні, листопад. На жаль, до нас не дослухалися. Управління не працює так як потрібно, правоохоронні органи нічого не роблять і ми вирішили сьогодні нагадати про цю проблему. Старосамбірська і Золочівська райради уже заборонили в себе суцільні рубки, коли викошуються цілі гектари. На черзі Турківський район, у Жидачівському на жаль не вистачило голосів депутатів. Ми мусимо підтримувати суспільну напругу в цьому питанні, тому що те, що ми бачимо на місцях – це жах. Достатньо подивитися декларації начальників деяких лісгоспів, обласного управління і подивитися скільки вони надбали – очевидно, що вони не живуть на зарплату і це стосується і рядових працівників лісгоспів», – розповів у коментарі журналістам співзасновник руху «Стоп лісоцид» у Львівській області Тарас Матвіїв.

Втім, їх чекало розчарування. Ні самого Дейнеки, який був присутній хіба у вигляді портрету, ні його заступників на місці не виявилося. Це обурило активістів, які намагалися знайти хоч когось із керівництва. На шум вийшов чоловік, який представився членом громадської ради при управлінні. Він намагався пояснити, що робочий день уже закінчився. На зауваження що на годиннику лише 15. 30, чоловік пояснив, що робочий день сьогодні завершується о 15.45. Відсутність на місці керівників чоловік пояснив тим, що в них могло бути відрядження та інші службові потреби перебувати за межами управління. Зрештою чоловік завів активістів у канцелярію, де їхні вимоги були прийняті та зареєстровані.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Example Frame

Уже вийшовши надвір, активісти продовжували суперечку з поліцейськими, які спочатку заявили, що затримають чоловіка, який розписав плитку на вході, але потім вирішили обмежитися профілактичною бесідою. Своєю чергою акцією активісти виявили бажання написати заяву у поліцію про відсутність службовців управління на місці у робочий час. Зрештою всі почали розходитися.

«Ми на цьому не зупинимося. Це чергова попереджувальна акція. Кожен з нас є з різних громад, будемо тиснути на депутатів облради, щоб вони проголосували за наші вимоги. Нехай депутати покажуть на чиїй вони стороні. Якщо цього разу до нас не прислухаються, то сьогоднішні «хуліганські» дії можуть перерости у масштабні акції спротиву на місцях. Тому це все ще «квіточки» порівняно з тими «ягідками», що можуть бути невдовзі», – підвів підсумок акції Тарас Матвіїв.

dyvys.info





Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 442 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.