Субота, 20.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Червень » 4 » Львівська облрада оголосила конкурс претендентів на посаду директора Турківського ДЛГП «Галсільліс»
04.06.2017 (00:39)

   Львівська облрада оголосила конкурс претендентів на посаду директора Турківського ДЛГП «Галсільліс»

Управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголошує конкурс на заміщення посади директора Турківського дочірнього лісогосподарського підприємства «Галсільліс».

Про це повідомили 29 травня у Львівській обласній раді, де також поінформували: Місцезнаходження підприємства: 82516, Львівська область, Турківський район, село Шум'яч. Умови оплати праці директора Турківського дочірнього лісогосподарського підприємства «Галсільліс» визначаються у контракті та не можуть бути меншими ніж передбачено законодавством».

«Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора Турківського дочірнього лісогосподарського підприємства «Галсільліс»: повна вища спеціальна лісотехнічна освіта (магістр, спеціаліст); стаж роботи за професією – не менше п’яти років; досвід керівної роботи у лісовій галузі не менше трьох років; громадянство України; володіння державною мовою; здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати посадові обов’язки директора. Додаткові вимоги: знання законодавства України; знання сучасних інформаційних технологій; досвід впровадження дієвих систем менеджменту у лісовій галузі; досвід управління групами або командами; знання іноземної мови», – повідомили також 29 травня в прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 492 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.