П'ятниця, 19.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Червень » 13 » У Росії відкрили кримінальне провадження проти Парасюка
13.06.2017 (20:24)  

   У Росії відкрили кримінальне провадження проти Парасюка

У Росії відкрили кримінальне провадження проти нардепа Володимира Парасюка, якого звинувачують у нападі на Генеральне консульство РФ у Львові у 2016 році і наругу над прапором.

«У ході розслідування кримінального провадження крім причетності до вищевказаних злочинів, слідством отримано достатньо доказів, що свідчать про те, що Парасюк 9 березня 2016 року також схиляв присутніх біля Генерального консульства людей до скоєння нападу на російське диппредставництво», – йдеться у повідомленні на сайті Слідчого комітету РФ, передає Дивись.Інфо.

Тож у зв’язку з цим Слідчий комітет РФ порушив кримінальне провадження за статтями «Залучення осіб до скоєння нападу на установи, які користуються міжнародним захистом», «Напад на осіб чи установи, які користуються міжнародним захистом» та «Наруга над Державним гербом Російської Федерації або Державним прапором Російської Федерації».

Як відомо, у 2016 році під час проведення акції на підтримку Надії Савченко народний депутат Верховної Ради Володимир Парасюк зірвав прапор Росії з будівлі Генерального консульства у Львові.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 387 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (19.06.2017 07:44)
Законодавство Росії передбачає покарання за статтями: «Залучення осіб до скоєння нападу на установи, які користуються міжнародним захистом», «Напад на осіб чи установи, які користуються міжнародним захистом» та «Наруга над Державним гербом Російської Федерації або Державним прапором Російської Федерації», і в цей же час ігнорує право недоторканності кордонів іншої держави. Скоює напад на її населення, наругу над її гербом та прапором, хрестом та церквою, залучаючи для цього всякого роду покидьків суспільства. Один і той же злочин має протилежні відтінки в залежності від державних кордонів. Для них: вкрасти, загарбати, вбити, створити наругу над чужим – означає чесноту. А коли це звершується по відношенню до них – то це злочин. Правда цікава правова філософія? Десь з цим ми вже зустрічали… ага, в Торі! Тут Бог вустами укладачів-книжників велить жидам різати чужинців, а коли чужинці ріжуть жидів, то вони скаржаться на ці злочини Богу і просять в Нього допомоги та захисту, спираючись на своє законодавство. Невже люди, котрі створюють законодавство, настільки отупіли, що не здатні створити таких законів, перед якими всі повинні бути рівними? Ось, наприклад, закони природи. Незалежно від того, ти цар чи раб, багач чи бідняк, – приходить смерть і вириває тебе з життя, незважаючи на твої статки, сили та статуси. Закон один для всіх, хоча трактування його, в залежності від моралі, різне: для одних – це біда, для інших – надбання (Флп.1.21). Отже причина не в законах, а в моралі. Закон говорить: «Не вбий», а Господь додає – навіть не гнівайся (Мф.5.22). Закон говорить: «Не чини перелюбу», а Господь додає – навіть не дивитися з пожадливістю (Мф.5.28) і т.д.. І ось тут ми маємо «найдосконалішу» в світі церкву, канонічну, котра не тільки мовчить, а й благословляє на ці злочини своїх бузумних чад. Не дивно, що п. Парасюк став заручником такого шизофренічного трактування закону про московські клейноди.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.