Четвер, 13.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Червень » 13 » Список депутатів та членів виконкому Турківської міської ради, які нехтують своїми виборцями
13.06.2017 (20:50)  

   Список депутатів та членів виконкому Турківської міської ради, які нехтують своїми виборцями
Депутат місцевої ради як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу зобов'язаний виражати і захищати інтереси відповідної територіальної громади та її частини - виборців свого виборчого округу, виконувати їх доручення в межах своїх повноважень, наданих законом, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування.

Він зобов'язаний бути присутнім на пленарних засіданнях ради, постійної комісії та інших органів ради, до складу яких він входить.

Такими є вимоги чинного Закону "Про статус депутатів місцевих рад".

На своїй сторінці у Фейсбуці Турківська міська рада оприлюднила інформацію про кількість депутатів, які не добросовісно ставляться до своїх прямих обов"язків.

Так, як бачимо з рейтингової таблиці з листопада 2015 року по травень 2017 року найбільше - понад 50 відсотків - засідань пропустили такі депутати: Сливар Володимир (Укроп) - 50 %, Кухар Віта (Укроп) - 52,94 %, Сіданич Сергій (Самопоміч) - 67,65 %, Стецишин Ігор (Воля) - 70,59 %, Шило Микола (Громадянська позиція) - 79.41 %.

Варто зазначити, що найменше пропускали сесійні засідання Гвоздінський Олександр (Самопоміч) - 4 засідання, Яворський Іван (Батьківщина) - 3 засідання та Миньо Анатолій (Солідарність) - 1 засідання.

Відповідно до вже згаданого Закону, у разі пропуску депутатом протягом року більше половини пленарних засідань ради або засідань постійної комісії, членом якої він є, невиконання ним без поважних причин рішень і доручень ради та її органів відповідна рада може звернутися до виборців з пропозицією про відкликання такого депутата у встановленому законом порядку.

Депутат місцевої ради зобов'язаний брати участь у роботі ради, постійних комісій та інших її органів, до складу яких він входить, всебічно сприяти виконанню їх рішень; виконувати доручення ради, її органів, сільського, селищного, міського голови чи голови ради; інформувати їх про виконання доручень.

Депутат місцевої ради, який не виправдав довір'я виборців, може бути в будь-який час відкликаний ними у встановленому Законом порядку.

Відповідно до Закону "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчі органи рад - органи, які відповідно до Конституції України та цього Закону створюються сільськими, селищними, міськими, районними в містах (у разі їх створення) радами для здійснення виконавчих функцій і повноважень місцевого самоврядування у межах, визначених цим та іншими законами.

Серед членів виконавчого комітету Турківської міської ради з листопада 2015 року по травень 2017 року 10 засідань (47,61 %) пропустили Юдицький Петро, Петришак Степан та Леньо Ігор. Більше половини - 12 засідань (57,14 %) - пропустили Володимир Хомин та Гришканич Олег.

Виконавчими органами сільських, селищних, міських, районних у містах (у разі їх створення) рад є їх виконавчі комітети, відділи, управління та інші створювані радами виконавчі органи.Вони є підконтрольними і підзвітними відповідним радам, а з питань здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади - також підконтрольними відповідним органам виконавчої влади.

Особи, які входять до складу виконавчого комітету, крім тих, хто працює у виконавчих органах ради на постійній основі, на час засідань виконавчого комітету, а також для здійснення повноважень в інших випадках звільняються від виконання виробничих або службових обов'язків з відшкодуванням їм середнього заробітку за основним місцем роботи та інших витрат, пов'язаних з виконанням обов'язків члена виконавчого комітету, за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету.





Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 718 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
0
3 Victor   (21.06.2017 23:25)
Прощаю.

0
2 Християнин   (21.06.2017 17:10)
Вікторе підбирайте будь ласка більш культурні висловлювання в коментарях.     Простіть

0
1 Victor   (15.06.2017 08:16)
Марія Іванівна в класі:
— Вовочко, провідмінюй дієслово «голосувати».
— Я голосую, ти голосуєш, він голосує, вона голосує, ми голосуємо, ви голосуєте.
— Вовочко, а «вони»?
— А вони — срати на нас хтіли!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.