Субота, 20.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Червень » 14 » Нова пенсійна реформа передбачає скасування пенсій за вислугою років у лікарів і вчителів
14.06.2017 (00:04)  

   Нова пенсійна реформа передбачає скасування пенсій за вислугою років у лікарів і вчителів
Проект нової пенсійної реформи передбачає скасування права на пенсію за вислугою років у низки категорій працівників, у тому числі лікарів і вчителів. У разі її ухвалення, в осіб, які на момент набрання чинності відповідного законопроекту матимуть необхідний стаж, право на пенсію за вислугою років не забиратимуть.

"Право на вислугу фіксується на дату набрання чинності законопроекту. Якщо в людини вже буде це право, то вона ним зможе скористатися тоді, коли захоче", - пояснив заступник голови правління Пенсійного фонду Владислав Машкін.

За його словами, якщо вчитель чи лікар на момент набрання чинності пенсійної реформи матиме необхідний стаж для вислуги, то він зможе скористатися цим право і через, наприклад, 3 або 5 років.

Водночас Машкін нагадав, що особи, які вийшли на пенсію за вислугою років, не мають права обіймати посади, що дозволяють призначати такого виду пенсії, передає Економічна правда.

"Попереджую вчителів і медиків. Планується скасування виходу на пенсію за вислугою років для цих категорій працівників. Тому хто має вислугу на цей момент, подумайте чи не варто піти зараз, бо потім може бути пізно", - так прокоментував цю "реформу" керівник Конфедерації вільних профспілок Львівщини Андрій Соколов на своїй сторінці у Фейсбуці.

Як відомо, раніше лідер партії "Батьківщини" Юлія Тимошенко розкритикувала започатковану владою пенсійну реформу. За її даними, пенсія в Україні у 16-20 разів нижча, ніж у будь-якій країні Європи і така пенсійна реформа свідомо та цинічно вбиває пенсіонерів.

"Такої низької пенсії, як в Україні, ніде у світі більше нема: у нас середня пенсія – 70 доларів. Наших пенсіонерів вбивають свідомо, цинічно. Вони вважають, що чим менше буде пенсіонерів, тим краще житиме країна і тим більше бюджетних грошей вони зможуть вивезти в офшори", – зазначила політик.

Теги:  люди, Тимошенко, пенсія, реформа, країна

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 2161 | Додав: Today | Теги: люди, Тимошенко, пенсія, реформа, країна | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.