Субота, 20.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Червень » 19 » Марія Вагіла очолила «Розвиток Громади»
19.06.2017 (11:14)  

   Марія Вагіла очолила «Розвиток Громади»
16 червня відбулися вибори голови Громадської організації «Розвиток Громади», на яких керманичем організації стала Вагіла Марія, яка в минулому очолювала управління внутрішньої та молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Після звільнення з державної служби Марія Вагіла в ГО «Розвиток Громади» займалася залученням грантів та пошуком партнерів до соціальних проектів.

Переобрання голови ГО «Розвиток Громади» відбувається щорічно. За жорсткими правилами жодна особа не може двічі очолювати організацію. Така традиція започаткована з метою постійного розвитку і змін, а також для залучення нових, креативних людей з новими, відмінними поглядами та досвідом, пише сайт організації.

Нагадаємо, що першим головою ГО «Розвиток Громади» був юрист і адвокат - Андрій Болюбаш, який нині є головою Громадської ради при ЛОДА. Другим головою організації був відомий громадський активіст та підприємець Олег Долінський, який передав естафету журналістці та телеведучій Оксані Маруняк.

Як відомо, громадська організація «Розвиток Громади» - це команда високих професіоналів, які стоять на сторожі інтересів громадськості та активно сприяють побудові правової європейської держави з демократичними та християнськими цінностями. Серед активних членів, яких налічується понад 100 осіб, є успішні юристи, адвокати, спортсмени, програмісти, митці…

Усі вони об’єдналися навколо ідеї створення і побудови потужного громадянського суспільства в Україні. А це означає, що коло їхніх інтересів поширюється не лише на життєдайну, освічену громаду, а передусім на чинну владу, яка має бути контрольованою і підзвітною тій же громаді, взаємодіяти з останньою.

Усі намагання і відстоювання, переконування і вимоги ГО «Розвиток громади» провадить лише і виключно у межах правового поля, демонструючи приклад нової, проєвропейської і демократичної сили в Україні.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 946 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.