Четвер, 13.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Червень » 22 » Вища Рада правосуддя сумнівається у відповідності Кріля Л. М. посаді судді Турківського суду
22.06.2017 (09:33)  

   Вища Рада правосуддя сумнівається у відповідності Кріля Л. М. посаді судді Турківського суду

20 червня 2017 року Вища рада правосуддя розглянула питання щодо надання рекомендацій Президенту України про призначення Кріля Луки Михайловича суддею Турківського районного суду Львівської області безстроково.

Розглянувши ряд документів та особову справу Кріля Л.М. Рада вирішила відхилити дане питання та перенести його розгляд на іншу дату, оскільки виникають сумніви щодо відповідності Кріля Л.М. займаній посаді!

Відео "виступу" кандидата в судді можна переглянути тут - дивитись на 1:07:15 год. - це просто верх "компетентності"...

Маємо сподівання, що на наступному засіданні Вищої ради правосуддя Кріль Лука Михайлович отримає заслужену "червону карточку". А поки що наведемо невеличку статистику "подвигів" "судді":

Протягом 2010-2014 років 217 разів!!! повертав людям їх позовні заяви без розгляду по причині виявлення, нібито, недоліків у позовних заявах.

13 із цих ухвал таки були оскаржені, і всі вони визнані незаконними судом другої інстанції. Тобто, безперечно встановлено, що суддя Кріль Л.М. 13 разів незаконно відмовляв людям у розгляді їх позовних заяв, іншими словами вчиняв перешкоди у доступі до правосуддя.

В ухвалах апеляційних судів зазначено, що суддя Кріль Л.М.: «неправомірно виносив ухвали, порушував встановлений порядок вирішення питань про прийняття позовних заяв до розгляду; порушував норми матеріального та процесуального права; постановляючи ухвалу, керувався непередбаченою законом підставою; повертав позовну заяву без розгляду, з посиланням на норму, яка містить позовну вимогу !!!!!!; робив необгрунтовані висновки; постановляв ухвалу, яка не відповідає вимогам цивільного судочинства; з порушенням процесуального закону повертав позовну заяву; безпідставно відмовляв у відкритті провадження з посиланням в описовій частині на обставини, які суперечать резолютивній частині ухвали, свій висновок не мотивував; постановляв ухвалу, яка суперечить вимогам закону, неправильно вирішував питання щодо відкриття провадження у справі; вимагав у людей докази всупереч вимогам закону; постановляв необґрунтовані ухвали, обмежуючи законне процесуальне право позивача; постановляв ухвалу за відсутності правових підстав».

Ось такі "судді" сьогодні вирішують долі людей. І як тут сподіватись на справедливість?!

..

Турківська районна організація "Громадський рух "Народний контроль"

Теги:  суддя, правосуддя, кріль, Влада, Турка

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1248 | Додав: Хомин_В_М | Теги: суддя, правосуддя, кріль, Влада, Турка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.