Субота, 20.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Червень » 22 » Турківська міська рада заплатила за сміттєвоз 196 тис. грн. ПДВ підприємцю, який не є платником ПДВ
22.06.2017 (09:53)  

   Турківська міська рада заплатила за сміттєвоз 196 тис. грн. ПДВ підприємцю, який не є платником ПДВ

Турківська міська рада сплатила за сміттєвоз майже 1,18 млн грн, з яких 196 тис. грн ПДВ, підприємцю, який не є платником ПДВ, а працює на єдиному податку. Про це стало відомо з низки судових ухвал, які були оприлюднені в реєстрі в травні-червні цього року в рамках досудового розслідування самбірської поліції.

Згідно з Prozorro, у листопаді минулого року Турківська міська рада вирішила придбати сміттєвоз із заднім завантаженням з пробігом не більше 400 тис. км. Обладнання повинно встановлюватись на шасі автомобіля Mercedes Benz, Scania, MAN або еквівалент.

На торги свої пропозиції подали ПП “Дрогобичбуд”, ПП “Територіябуд” та приватний підприємець Володимир Маркович, чия пропозиція була найдешевшою.

Згідно з документами в Prozorro, підприємець пропонував сміттєвоз 2001 р.в. на базі Man. Він також завантажив у систему свідоцтво платника єдиного податку. Разом з тим, у специфікації до укладеного 14 грудня 2016 року договору вказано, що підприємець продав КАМАЗ 43106, вартість якого становить 980 тис. грн плюс 196 тис. грн ПДВ.

На сайті ЄДата вказано, що Турківська міськрада перерахувала кошти підприємцю в другій половині грудня 2016 року, включивши в оплату ПДВ.Під час досудового розслідування слідчі з‘ясували, що підприємець для участі в торгах подав довідку про відсутність заборгованості зі сплати податків та зборів, хоча мав борг в майже 2 тис. грн.

Також вони з’ясували, яким чином MAN перетворився на КАМАЗ. В судовій ухвалі зазначено, що 8 грудня посадовці Турківської міськради склали акт огляду пропонованого підприємцем сміттєвоза MAN, 2001 року випуску, однак виявили недоліки. Підприємець натомість запропонував сміттєвоз марки КАМАЗ-43106 2007 року випуску, який, на думку членів комісії, відповідав технічним вимогам. А тому вони запропонували змінити предмет закупівлі. Водночас слідчі виявили, що у підприємця Володимира Марковича станом на 8 грудня не було у власності ні сміттєвоза MAN, ні КАМАЗ 43106.

Щодо інших учасників торгів, то ПП “Територіябуд” припинило свою діяльність 10 березня цього року, а ПП “Дрогобичбуд” у січні цього року було перетворено на ТОВ “Укрзахідбудтрест”.

До речі, у листопаді минулого року Турківська міськрада за прямим договором придбала у цього ж підприємця Володимира Марковича автомобіль ГАЗ за 140 тис. грн, однак вже без ПДВ.НАШІ ГРОШІ

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 961 | Додав: Хомин_В_М | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
0
5 Victor   (20.08.2017 21:36)
https://www.youtube.com/watch?v=yJSTM-VAJ9E


0
4 Турківчанка   (19.08.2017 22:17)
А чи знают турківчани шо набоков з марковичом вже заплатили мєнтам по 5 штук зєлєні, а когут з локотошом по 8 штук аби замяти справу. Всьо тепер знов чесні. Знов най дурні і голодні за них голосуют. А ті далбодятли в політику бавлятся і на останній сесії хотіли протягнути рішення по свому грузіну сракашвілі. До чого вже додумалися. Терпимо далі.

0
3 Коп   (23.06.2017 20:47)
Віктор захищає товариша. То всьо ясно. Повірив у відмазки банди. Вміло відводит від основної теми - тут говрится про незаконно перераховані 196 тисяч гривень. Як аналог приводиться в приклад покупка ГАЗа: чому тоді пдв не платили, а того разу заплатили?! Бо то і є той хабар про який  Маркович казав на камеру. І дійсно там по документах одна машина а по факту інша. І звіздьож про то шо то є польська машина то для  депутатів. Нормальну схемку хлопці придумали. Але як же ж після того файно пробуют показувати роботу biggrin

0
2 lvivtech22   (23.06.2017 19:38)
п. ВІктор в договорі на купівлю вказано  КАМАЗ-43106. Це повнопривідний автомобіль, колісна формула 6х6. http://www.voengruzovik.ru/KAMAZ/KAMAZ-43106.php , Фактично придбанийКАМАЗ- 5320 колісна формула 6х4 ,це не повнопривідний автомобіль.http://traktorbook.com/kamaz-5320/ . Як таке може бути?. Можливо придбали тільки  свідоцтво про реєстрацію автомашини а не машину яка вказана в свідоцтві. Тут Вам і рівень фахівців які оглядали машини. Також зверніть увагу на те що "КАМАЗ"  це шасі автомобіля а не марка  сміттєвоза. Сміттєвози маркуються по виду встановленого обладнання http://www.sbm-503.com.ua/ua/products/7/63/. Такого абсурду в державних закупівлях не може бути.

0
1 Victor   (23.06.2017 08:10)
Щось тут, п. Володимире, для мене не зрозуміло. Взявши до уваги всю цю інформацію, яка тут «крутилася», ми знаємо, що сміттєвоз у п. Марковича придбала не міська рада, тобто він придбаний не за кошти міського бюджету. Це новорічний подарунок від Львівського екологічного фонду, який виділив цю суму для міської ради на його придбання. Згідно закону, власнику сміттєвоза повернуто процент від загальної суми і знову ж таки не з міського бюджету. Як десь тут зазначалося – мер цих грошей ні в руках не тримав, ні в очі не бачив. Вся процедура проводилась через Prozorro.

Те, що п. Маркович подав довідку про відсутність заборгованості, хоча мав борг, то яким боком тут бюджет міста, з якого й копійка не впала в кишеню підприємця від придбаного сміттєвоза?

8-го грудня комісія оглядала MAN якого не було у п. Марковича. Це що – жарт? Можливо «оглядали» MAN, який десь-хтось пропонував і згідно цього огляду склали акт – про таке мова йшла. В цей час п. Маркович запропонував КАМАЗ з усіма «прибамбасами», щоб задовольнити вимоги міської ради. Купив, відремонтував, додав «бебехів» і продав через Prozorro за скільки хотів, отримавши повернення ПДВ зі своєї покупки з коштів, виділених Львівським фондом для Турківської міської ради.

Щодо ГАЗ. Якщо міській раді за міські кошти вдалося придбати ГАЗ за 140 тис. грн і не виплатити жодної копійки ПДВ, то це плюс чи мінус для міського бюджету? Можливо таке прописувалося в договорі.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.