Субота, 20.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Червень » 25 » Ігор Васюник: «Мученики» при владі збирають віче…
25.06.2017 (20:29)  

   Ігор Васюник: «Мученики» при владі збирають віче…
11 років Андрій Садовий має повну владу у Львові. Власні шкурні інтереси (не львів’ян) завжди дозволяли йому знаходити спільну мову зі всіма фракціями у ЛМР, і він завжди вмів домовитись з центральною владою – особливо з регіоналами.

Він ніколи не збирав віче порадитись з львів’янами як не дати знищити головну цінність Львова – історичну архітектуру, пам’ятку ЮНЕСКО – бо на цьому роблять гроші його бізнес-партнери.

Він ніколи не питав думки львів’ян чи варто продавати за копійки майно громади і як зробити так, щоб те комунальне майно потім не крали аферисти – бо в тій каламутній воді власниками золотих квадратних метрів ставали його родичі, куми і ті ж бізнес-партнери.

Він ніколи не радився з львів’янами як зробити так, щоб інвестори прийшли до Львова, а ті, що є – не тікали – бо про відкати не прийнято радитись, це інтимне. Не радився також львів'янами про проблему незаконних забудов всього Львова – про золоту жилу від незаконних рішень ручним виконкомом не радяться тим більше.

Освіта, громадський транспорт, комунальні лікарні, сміття і все що хвилювало пересічних львів’ян: все це було в його передвиборчих програмах. І там же залишалось до наступних виборів. Андрій Садовий ніколи не збирав ані незалежних експертів, ані віче, щоб почути думку чи має право Львів на ще якийсь вектор розвитку окрім «фестивального».

Андрій Садовий був сам собі владою, виступав за децентралізацію і більше прав органам місцевого самоврядування без всяких там втручань в справи міста центральної влади…аж поки не спалахнуло і весь Львів не перетворився на сміттєвий полігон. Тепер збирає віче. Бо у всій його злочинній бездіяльності «винна влада».

Через рік після трагедії міська влада не представила проекту заводу, не затвердила міську програму поводження з ТПВ, жодної інформаційної кампанії по сортуванню, мер Львова не з’являвся на сесії та громадські слухання інших міст, де розглядали питання про прийом ТПВ з Львова. Відмовився від ділянок, які ж сам перед тим обрав. І при цьому не забував, що сміття – це великі гроші і, не зраджуючи собі, очолив переділ ринку сміттєперевізників...

Політика – звісно є, а де її немає. Тільки почалась вона з подачі мера Львова, щоб прикрити наслідки своєї бездіяльності. Міф про блокаду – від неспроможності Садового говорити з людьми і величезної недовіри до нього (ніхто добровільно не хоче в себе під носом робити грибовицьке сміттєзвалище).

Рішення про передачу Львівській ОДА повноважень про вивіз сміття – єдине, яке допоможе очистити місто. Але радив би очільнику ЛОДА також менше слухати банкову, бо сварки та взаємні звинувачення довели місто до срачу. Ви обоє 8 років працювали рука об руку і обоє винні в цій ситуації.

А нашому меру – не збирати віче, сидіти і начитувати звернення на камеру, а йти до людей і переконувати. Станеш президентом – будеш говорити з телевізора, а поки – топчи мешти і займайся господаркою.

Ігор Васюник, Фейсбук

Теги:  Васюник, віче, львів, політика, Влада

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 537 | Додав: Today | Теги: Васюник, віче, львів, політика, Влада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 Коп   (27.06.2017 17:48)
Все правильно пишете п. Віктор. То є чисто як і з Когутом. Поки рвалися до корита то так рижого обливали брудом і ніц не довели. Надоїло чекати то найняли людей аби викинути у смітник. А самі крадут і зразу багато. Можна вже паралелі проводити Когут-Порошенко, обоє прийшли після майдану на крові і ніц не роблят хіба грабуют. І друга паралель Когут-Садовий, місто сміттям завалене, дороги нема, якби не ті фестини то й не було би, каналізація в ріку тече, парк загаджений, ставки не належать людям, землю "братва" своя розібрала. Ну але є тротуари з бруківки проекти на які ше були зроблені таким же попєрєдніком. Все Ви в точку як кажут пане Віктор.

0
1 Victor   (27.06.2017 08:00)
Був у «Батьківщині», тепер у «Народному фронті», ніхто не знає де опиниться завтра, на посаду мера Львова не пройшов – то чому йому не «вжарити» п. Садового із «Самопомочі», розповідаючи про його «чесноти»: «Дякую, Боже, Тобі, що я не такий, як інші люди» (Лк.18.11), або як цей Садовий. Зазвичай такими методами діють люди, котрі ще не дорвалися до корита. Коли це їм вдасться, то й про їхні чесноти будуть розповідати ті, що сидять на каруселях і чекають свого ряду. Коли п. Васюник стане мером Львова і перейде в ранг мучеників, то п. Садовий займе його місце на каруселях і буде волати: «Дякую, Боже, Тобі, що я не такий, як інші люди, або як цей Васюник». Влада, як засіб самозбагачення, не передбачає інакшого стилю мислення. Від вагітного славою, майном та страстями, не варто чекати мудрості, як і від яблуні, яка не цвіла весною, восени яблук.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.