Субота, 20.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Червень » 30 » Завдяки львівському сміттю Самбір уперше рекультивує власне звалище
30.06.2017 (09:46)

   Завдяки львівському сміттю Самбір уперше рекультивує власне звалище

Важка техніка працює другий день на Самбірському сміттєзвалищі. Його рекультивовують уперше за роки Незалежності. Це стало можливим після того, як сесія Самбірської міськради вирішила допомогти Львову у надзвичайній ситуації зі сміттям, а мер Самбора Юрій ГАМАР поставив чіткі умови обласному центру. А саме: спершу рекультивувати Самбірське сміттєзвалище, зробити під’їзну дорогу з асфальтним покриттям, обкопати та обгородити. Все це буде зроблено за кошти Львівської міської та обласної рад.

Зараз працює спецтехніка МНС у Львівській області - БАТ-2 та бульдозер Т-170.

"Лише за годину роботи БАТ-2 використовує 120 літрів дизпалива. А окрім того, врахуйте проживання і харчування обслуговуючого персоналу. Це шалені, як для нашого райцентру, кошти, - пояснив мер Самбора і людина ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ Юрій Гамар. - Все оплачує Львів та обласна адміністрація. Ми вчинили по-людськи і допомогли Львову у стані екологічної небезпеки а одночасно це ще й унікальна нагода для Самбора довести до ладу наш полігон відходів. За чверть століття на звалищі накопичилося чимало проблем. Зараз можемо їх усі вирішити одним махом".

За ці роботи Самбір прийме від Львова, одноразово, 700 тонн львівського сміття. А також за кожну тонну Самбір отримає 817 грн у бюджет.

Від Львова була ініціатива укласти з Самбором угоду на прийом сміття терміном на два роки. Однак про це не може бути мови, поки Самбір не отримає 6 млн грн на сміттєсортувальну лінію та важку техніку для комунального господарства, наголосив Гамар.

Прес-служба партії ВОЛЯ-РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі у Львівській області

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 250 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.