П'ятниця, 16.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Червень » 30 » МЕР ТУРКИ ТА ШІСТЬ ДЕПУТАТІВ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАЯВИЛИ ПРО ПРИЄДНАННЯ ДО РУХУ НОВИХ СИЛ МИХАЙЛА СААКАШВІЛІ
30.06.2017 (23:10)

   МЕР ТУРКИ ТА ШІСТЬ ДЕПУТАТІВ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАЯВИЛИ ПРО ПРИЄДНАННЯ ДО РУХУ НОВИХ СИЛ МИХАЙЛА СААКАШВІЛІ

Шість депутатів Турківської міської ради та мер міста заявили про своє об’єднання з РУХОМ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі.

Відповідну заяву зробив мер Турки Геннадій Когут.

«Ми усвідомлюємо, що сьогодні в Україні відбулась реставрація старих корупційних порядків та схем, проти яких українці повстали під час Революції Гідності. Ми бачимо, що стара олігархічна система частково змінила обличчя, але не змінила методи та принципи своєї діяльності», — йдеться в заяві партії.

Когут зазначив, що представники ВОЛІ та РУХУ НОВИХ СИЛ бачать половинчасті та косметичні реформи, реванш антиукраїнських сил, небажання та неспроможність керівництва держави відповідати на існуючі виклики часу.

«Тому нові реформаторські сили, які зародились під час Майдану, враховуючи волю українського громадянського суспільства, об’єднуються заради того, щоб змінити державу», — заявив Когут. Він підкреслив, що створюється команда, яка вже має блискавичну історію успіху.

«Завдяки Михайлу Саакашвілі Грузія, пострадянська корумпована країна, яка в цьому сенсі мало чим відрізнялась від України, зробила блискавичний стрибок у своєму розвитку, показавши, що будь-які зміни можливі за наявності політичної волі», — йдеться в заяві депутатів.

Когут заявив, що тільки швидкі та кардинальні реформи можуть зламати старі схеми та старі порядки, затвердивши на їхньому місці нові принципи справедливості та рівні для всіх правила гри. «Діяльність Михайла Саакашвілі на посаді Президента Грузії засвідчила, наскільки швидким може бути перехід від зубожіння до добробуту, якщо державна влада дійсно працює на благо народу», — додав мер.

В заяві також йдеться про те, що розбрат і невміння домовлятись завжди були прокляттям України. «Сьогодні ми демонструємо, що це може бути змінено», — заявив мер. Геннадій Когут підкреслив, що відтепер фракція «ВОЛЯ» в Турківській міській раді носитиме назву «ВОЛЯ — РУХ НОВИХ СИЛ».

Нагадаємо, у місцевих радах по всій Україні почалась хвиля заяв фракцій «ВОЛІ» про об’єднання з РУХОМ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі. Першими таку заяву зробили депутати Старосамбірської районної ради.

rns.org.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 122 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.