Субота, 20.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Липень » 1 » На Турківщині хочуть заборонити суцільні вирубки дерев на території району. ( А може, вже й не хочуть ?)
01.07.2017 (11:50)

   На Турківщині хочуть заборонити суцільні вирубки дерев на території району. ( А може, вже й не хочуть ?)
+відео
Доповнено 01.07.17 - Василь Курій: "Більшість депутатів на Львівщині вважають, що ліс потрібно валити суцільними рубками"
Доповнено 30.06.17 - Депутати Турківської районної ради проголосували ПРОТИ ЗАБОРОНИ проведення суцільних рубок лісу на території району.

Депутати Турківської районної ради розглянуть проект рішення про заборону проведення суцільних рубок головного користування та суцільних санітарних рубок на території району.

Відповідний проект рішення оприлюднений на офіційному сайті Турківської районної ради.

Зокрема,  буде рекомендовано міським, сільським радам району заборонити проведення всіх видів суцільних рубок на підпорядкованій їм території та прийняти з даного питання відповідні рішення рад.

Також рекомендуватимуть Турківській районній державній адміністрації постійно здійснювати контроль за додержанням законодавства у сфері лісових відносин у встановленому законом порядку. А правоохоронним органам району посилити контроль за дотриманням чинного законодавства у сфері лісових відносин.

zik.ua


30 червня 2017 р депутати Турківської районної ради проголосували ПРОТИ ЗАБОРОНИ проведення суцільних рубок лісу на території району. В черговий раз "лісова мафія" взяла верх


Відео Володя Ільницький


Василь Курій: "Більшість депутатів на Львівщині вважають, що ліс потрібно валити суцільними рубками"

Турківська районна рада Львівської області провалила голосування за заборону проведення суцільних рубок на території Турківського району. Усі присутні троє з чотирьох депутатів від ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ голосували за заборону суцільних рубок, однак їхніх голосів виявилось замало.

Підтримав цю позицію лише 1 депутат (із трьох) зі "Свободи" та 2 депутати (з шести) від "Батьківщини".

"Всі інші вважають, що ліс потрібно валити суцільними рубками. Дуже сумно від такої позиції. Але цих депутатів обрали люди і немає на то ради", - прокоментував таке рішення Турківської райради координатор ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ у Львівській області Василь Курій.

Він додав, що й не очікував іншого рішення.

Курій підкреслив, що сьогодні в Україні, і на Львівщині зокрема, діє лісова мафія, і все вказує на те, що її ймовірно очолюють gредставники Блоку Петра Порошенка.

"Їм підігрують інші партії, зокрема "Громадянська позиція", в якійсь мірі "Батьківщина", "Укроп" і "Наш край". Це команда, яка вимальовується", - констатував депутат.

За словами Курія, всю діяльність лісгоспів у Львівській області контролює Львівська обласна рада.

"Є пояснення щодо головних захисників рубати ліс суцільно - вся діяльність в лісі на Львівщині курується депутатським корпусом Львівської обласної ради: голова О. Ганущин (БПП), перший заступник о обласні раді - В. Гірняк ("Громадянська позиція"). Ось вам і до ворожки не ходи, всі дороги ведуть до Львова, а потім Києва", - повідомив він.

За інформацією Курія, щоб "нагнути" раду і не дати обрізати потоки Львівська обласна рада делегувала на сесію свого депутата Михайла Ільницького, який є лісником та представником БПП.

Він підкреслив, що РУХ НОВИХ СИЛ буде продовжувати свою боротьбу проти незаконної вирубки лісу, не зважаючи на ситуацію, що склалась.

"Боротьба тільки починається, чим сильніший ворог, тим більший має бути запал і викид адреналіну. Тепер вже точно зрозуміло - немає змісту воювати з лісниками, мочити потрібно продажних політиків. Це не перемога лісової мафії - це поразка. Тепер нам відомі її ім'я, приперті до стіни перебиранці зняли маски", - підсумував Василь Курій.

Нагадаємо, Василь Курій разом з командою ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ вже три роки бореться проти незаконних вирубок та збереження лісів. За його словами, ліси вирізали вщент, колодязі повисихали, а Україна опинилась на грані екологічної катастрофи.

Прес-служба партії ВОЛЯ-РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі у Львівській області

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 769 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 6
0
6 Victor   (01.07.2017 08:06)
На законодавчому рівні, п. Коп, це питання вже давно вирішене. Що таке суцільні санітарні рубки і в якому випадку їх проводять – всі знають. Натомість під цим видом вирубують молодняк, рубку якого також заборонено законами. Ночами працюють нелегальні пилорами, лісовози возять немаркований ліс і т.д. – і все під вертикальним контролем. Тут нічого дивного немає. Досі ніхто не може дати собі ради з бурштиновою ситуацією – бо це вигідно всім. Якби щось намагалися робити з лісом – то було б те саме, люди б вийшли зі зброєю в руках захищати своє право на рубання лісу. Для одних бурштин, для інших ліс, для когось наркотики, алкоголь, вугілля й т.д. – все це живі гроші, ради яких люди згодні на злочин. Звісно, що голос проти цього бардаку, буде виглядати не більше як піар. Тобто до уваги цю заяву навіть ніхто і не буде брати і вона так і залишиться мертвими словами на папері, як залишилися на кам’яних плитах закони-заповіді: «Не кради». Там, де все вимірюється грішми, які стали єдиним богом в світі матеріалізму, там марно закликати людей до «зірок». Щось пробував зробити Христос, до Нього – пророки, після Нього – апостоли, але так і не зрушили з місця камінь людського невігластва, аби з під нього потекла жива вода.

0
5 Правда   (30.06.2017 22:00)
В черговий раз попустили зрадників і злодіїв від Приватного Підприємства воля, яке захотіло протягнути популістичне рішення розуміючи шо воно незаконне. Якшо суд ті рішення на раз скасовує то нафіг їх приймати? Аби покричати які вони класні? Ви людям поверніт той мільйон шо вкрали у міста дороги зробіт робочі місця створіт. Ініціювали питання і толком сказати не можут шо й до чого. І такого "спеціаліста" привещли:"Всі зрадники. Всі крадут. Всі вирубуют." Та ви ж перші злодії в районі. Депутати молодці шо відстояли позицію і не голосували за піар ГО Майдан. Такі питання треба їхати в київ піднімати а не тут піаритися. Сволочі продажні. У місті кормушку налагодили а от ше нияк в районі не виходит

0
4 Victor   (30.06.2017 21:11)
Тут не варто строїти якихось ілюзій. Кожен має свою позицію, яка опирається на конкретну базу і має свою стратегію. Щось доводити, переконувати, наполягати, ганьбити, сперечатися чи, не дай Боже, знову затівати якісь революції і поповнювати ряди небесного війська – це шлях в нікуди. Битви за владу, гра в державність чи церковність і після цього жнива від посіяного – все це вже тисячі разів було описане в філософських та аскетичних трактатах, оповіданнях, байках, піснях… Мільйони людей за «вєру, царя і отєчєство» склали свої голови не тільки в своїй землі, а й чужих землях, в надії спіймати журавля в небі, а натомість втратили й горобця, що тримали в своїй руці. Найкраще з цим бардаком, який розвели на Землі люди, справляється матінка-природа. Як кажуть в народі: «Біда навчить і шилом кашу їсти».

0
3 Коп   (30.06.2017 16:15)
Як завжди маєте рацию пане Віктор. І то питання по забороні вирубки треба врегульовувати на законодавчому рівні. Навіт якби й прийняли то рішення то воно б було неправильне бо ліси не людські а державні

0
2 Admin   (30.06.2017 14:24)
.
.
.
.0
1 Victor   (30.06.2017 08:47)
Ще би якось врегулювати законодавство відносно заліснення запущених земель на яких активно розмножується борщівник Сосновського. Цей борщівник вже захоплює територію самого міста і люди не звертають на це уваги. Про села нема що й говорити. Де-не-де борщівникові джунглі охопили купи гектарів здичавілої землі. А тут вже 25-ть років міг рости ліс. Коли піднімаєш це питання на сесіях, то його парирують відсутністю конкретного закону. Невже так важко врегулювати це питання на законодавчому рівні? Негодні на горі розродитися таким законом, – починайте обговорювати його на місцевому рівні і випихайте нагору, бо скоро тут не буде чим дихати. Хто має бажання відчути на собі вплив випарів борщівника, може пройти в спеку повз його зарослі: опік слизової гарантований – звісно, якщо слизова ще є й не атрофована алкоголем та тютюном.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.