Субота, 20.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Липень » 1 » В Борині відбудуться громадські слухання з приводу будівництва сміттєпереробного заводу
01.07.2017 (00:16)

   В Борині відбудуться громадські слухання з приводу будівництва сміттєпереробного заводу

На сайті Львівської ОДА оприлюднили перелік земельних ділянок, де інвестори зможуть збудувати сміттєпереробні заводи. Трьом інвесторам запропоновано на вибір 17 земельних ділянок у Львівській області, де кожен з них збудує сміттєпереробний завод.

Як повідомляє прес-служба ЛОДА, впродовж місяця до 15 липня інвестори презентуватимуть місцевим громадам проекти комплексів з утилізації ТПВ. Обласна комісія вирішила, що без схвального рішення громадських слухань інвестор не зможе претендувати на ту чи іншу земельну ділянку.

Додамо, що згідно з конкурсом три інвестори претендували на дві земельні ділянки. Визнавши переможцями конкурсу усіх трьох претендентів, ЛОДА вирішила запропонувати їм ще кілька земельних ділянок на вибір, збільшивши їх перелік до 17. Зараз кожен інвестор має представити проект сміттєпереробного заводу місцевій громаді, на території якої хоче здійснювати будівництво.

До проведення громадських слухань, крім місцевих громад, залучать також членів комісії, серед яких представники влади, фахівці та експерті в галузі екології та будівництва.

В Турківському районі громадські слухання відбудуться 7 липня у Боринській сільраді. Завод пропонують зводити в урочищі «Вільховата».

Нагадаємо, у конкурсі з будівництва сміттєпереробного заводу перемогла компанія «ІЕК» (Інвестиційно-екологічна компанія), що представляє інтереси іноземного інвестора Waste to Energy International. Вона пропонує звести завод з термічної переробки сміття для виготовлення електро- та теплоенергії, який зможе переробляти 115 тис. тонн відходів у рік. Вартість будівництва становить приблизно 55 млн євро. Будівництво триватиме 2,5 роки.

ТОВ «Вейст Менеджмент Системс» пропонує технологію біосушіння для виробництва РДФ-палива. Це польсько-український проект, що здійснюватиметься спільно з IDS BUD та E.CORAX. Для будівництва першого етапу заводу потрібно три роки. На першому етапі завод зможе переробляти приблизно 80 тис. тонн відходів у рік, на третьому етапі обсяги збільшаться до 250 тис. тонн. Вартість проекту – 89 млн євро.

ТОВ «Глассворк технолоджі» представило комісії проект сміттєспалювального заводу, який вироблятиме теплову та електричну енергію. Завод зможе переробляти 350 тис. тонн відходів у рік. Вартість будівництва заводу становить 96,5 млн євро.

«ІЕК» та ТОВ «Вест Менеджмент Системс» планують будувати завод за кошти приватних інвесторів, а ТОВ «Глассворк технолоджі» залучатиме також грантові кошти ЄС та Данії.

zaxid.net

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 553 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.