Субота, 20.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Липень » 1 » На Турківщині переймаються проблемами харчування у школах
01.07.2017 (15:54)

   На Турківщині переймаються проблемами харчування у школах

Заступник голови Турківської районної державної адміністрації Юрій Лило на засіданні комісії обговорив питання харчування учнів у школах району протягом минулого навчального року.

Наголошувалося, що право на безоплатне харчування в школах Турківщини мають діти 1-4 класів, батьки яких належать до категорії малозабезпечених і отримують соціальну допомогу, а також діти учасників АТО з 1 по 11 класи.

На безкоштовне харчування цієї категорії учнів у районному бюджеті було передбачено 800 тис.грн. – це з розрахунку 12 грн. на одного учня.

У цій сумі всі сукупні видатки підприємців, які здійснюють харчування у школах Турківщини. Однак після підняття мінімальної зарплати до 3200 гривень багато хто з них відмовився від надання таких послуг навчальним закладам, пояснюючи це своєю збитковістю.

На таку невтішну ситуацію вплинуло і те, що в більшості шкіл реально харчується 12-14 учнів, що в свою чергу також впливає на збитковість підприємців.

Комісія вирішила не розривати виробничих стосунків з місцевими підприємцями, які забезпечують роботу шкільних їдалень. Водночас вона звернеться до Турківської районної ради про виділення додаткових асигнувань на оплату за харчування учнів.

За словами заступника голови РДА Юрія Лила, такий аналіз діяльності шкільних харчоблоків дозволить до початку нового навчального року налагодити належне харчування учнів.

zik.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 413 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.