Субота, 20.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Липень » 1 » Турківщина до цього часу не охоплена цифровим мовленням , зазначають в Держкомтелерадіо
01.07.2017 (16:43)

   Турківщина до цього часу не охоплена цифровим мовленням , зазначають в Держкомтелерадіо

Колегія Держкомтелерадіо проаналізував стан розвитку інформаційної і видавничої сфер Львівської області й визнала його задовільним.

Про це повідомили в Державному комітеті телебачення і радіомовлення України, де також поінформували: «У структурі телерадіопростору області нараховується 111 загальнонаціональних та місцевих телерадіомовників, з них місцевих – 65. Кабельне телебачення розвинуте в основному в містах та охоплює більше 50% населення. Загалом в області працюють 35 кабельних операторів.

«Супутниковим телемовленням охоплено до 30% населення, зокрема в гірських та віддалених районах, де немає іншої можливості отримати сигнал. Ліцензіями на мовлення у цифровому форматі на території Львівської області володіють 28 загальнонаціональних мовників», – зазначено також у повідомленні Держкомтелерадіо

«Водночас, не вирішено питання охоплення цифровим мовленням Турківського, Сколівського, Сокальського, Радехівського, Мостиського, Яворівського, Самбірського, Старосамбірського, Золочівського, Перемишлянського, Жовківського, Миколаївського районів, а також гірських районів, прикордонної території. Колегія Держкомтелерадіо схвалила рішення підготувати звернення до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення стосовно сприяння розбудові цифрового телебачення у районах Львівської області, де відсутнє покриття», – йдеться також у повідомленні Держкомтелерадіо.

«Учасників засідання поінформовано про ситуацію щодо реформування комунальних друкованих видань. Зокрема, вісім редакцій комунальних видань включено до зведеного переліку учасників першого етапу реформування, з них одна редакція здійснила перереєстрацію у незалежне видання, засновником став трудовий колектив ТЗОВ «Редакція народної газети Миколаївського району «Громада», – зазначено також у повідомленні Держкомтелерадіо.

«У регіональній програмі сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2017 рік передбачена фінансова підтримка у сумі 400 тисяч гривень для редакцій комунальних друкованих ЗМІ, учасників першого етапу реформування. У 2017 році з обласного бюджету спрямували 1,5 млн. гривень для закупівлі 152 найменування книжок. Видання, закуплені за кошти цієї програми, передаються в обласні, міські та районні бібліотеки, бібліотеки навчальних закладів Львівщини, громадським та волонтерським організаціям, діаспорі», – йдеться також у повідомленні Держкомтелерадіо.

«На сьогодні в області функціонує 223 об’єкти роздрібної книжкової торгівлі, з них – 125 книжкових магазинів. З 2016 року помітна тенденція щодо зменшення кількості об’єктів роздрібної торгівлі книжковою продукцією у зв’язку із зростанням вартості такої продукції та зниженням платоспроможності населення», – зазначено також у повідомленні Держкомтелерадіо

«В області проходить найбільший український книжковий форум – Міжнародна національна виставка-ярмарок «Форум видавців у Львові», який щорічно організовує ГО «Форум видавців» спільно з Львівською облдержадміністрацією, Львівською облрадою та Львівською міськрадою. У 2016 році на проведення заходу з обласного бюджету було виділено 99 тисяч гривень, аналогічну суму виділено для друку рекламної та поліграфічної продукції», – поінформували також на сайті Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

dailylviv.com

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 285 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.