Субота, 20.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Липень » 5 » Громадські роботи як порятунок для сільського населення
05.07.2017 (13:10)  

   Громадські роботи як порятунок для сільського населення
Одним із чільних напрямів роботи державної служби зайнятості є забезпечення підприємств, установ та організацій робочою силою як на постійній, так і тимчасовій основі.

За посередницькими послугами з питань працевлаштування до Турківського районного центру зайнятості здебільшого звертаються мешканці села (понад 80%), котрі з різних причин залишилися без засобів до існування. На превеликий жаль, у сільській місцевості створюється дуже мало нових робочих місць. За таких обставин праця на певний проміжок часу – це не тільки додатковий заробіток і соціальний захист, але й користь для громади.

Упродовж першого півріччя цього року тимчасовою зайнятістю охоплено 177 осіб. Вони займалися благоустроєм території сільських рад, впорядковували кладовища, обеліски, наводили лад на об’єктах соціальної сфери, спортивних майданчиках, вичищали від непотребу площі та майдани, насаджували лісові культури, прибирали прибережні смуги та ін.

Найкраща взаємодія в цьому напрямі побудована з ДП «Боринське лісове господарство», яке очолює М. Ільницький. З початку цього року наші клієнти щомісяця мають можливість долучитися до суспільно корисної праці на цьому підприємстві.

Приміром, ранньою весною вони висаджували молоді хвойні дерева, а в канікулярний періодпід керівництвом інженера з побічного користування Б. Шийки (на фото) збирають і заготовляють лікарські рослини.

– Найдорожчим надбанням людини є її здоров’я, а тому наш обов'язок – берегти та зміцнювати його. У цьому кожному з нас допоможуть цілющі трави, – наголосив пан Богдан. – Лише упродовж січня-червня п. р. 120 мешканців гірського краю шляхом участі у громадських роботах долучилися до доброї справи. Одні садили ліс, інші – збирали у ньому дари природи, що мають лікувальні властивості. Попереду – ще два літні місяці та золота осінь, тому, сподіваюся, що число добровольців потрудитися на благо громади значно збільшиться.

А Турківський РЦЗ й надалі активно співпрацюватиме з Боринським лісовим господарством, аби підприємство мало додаткові робочі руки, а непрацюючі жителі району – чесний заробіток.

Прес-служба Турківського районного центру зайнятості

Теги:  Лісництво, громадські роботи, село, центр зайнятості

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 364 | Додав: Today | Теги: Лісництво, громадські роботи, село, центр зайнятості | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.