П'ятниця, 20.04.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » PR » 2017 » Липень » 5 » Єдиний вихід для країни - позачергові вибори
05.07.2017 (19:05)  

PR   Єдиний вихід для країни - позачергові вибори
Зупинити безлад у державі можуть лише позачергові конституційні вибори.

«Народ обирав нову владу для того, щоб змінити країну та покращити життя українців. Натомість ми бачимо лише постійну відсутність народних депутатів на робочих місцях, кнопкодавство та регулярні спроби просування лобістських законопроектів і корупційних схем», – вважає парламентар Сергій Євтушок. "Україна не зможе рухатися далі з таким парламентом, з такими народними депутатами та з таким ставленням до своїх обов’язків – ми маємо йти на позачергові вибори", - зазначив він.

За словами політика, нинішній парламент уже довів свою повну неспроможність.

«У парламентсько-президентській державі, якою є Україна, уряд мав би для ухвалення законів, необхідних для реформування країни, опиратися на ту парламентську більшість, яка його призначила. Натомість у Верховній Раді постійно не вистачає голосів для ухвалення рішень», – цитує слова політика прес-служба "Батьківщини" Турківщини.

За його словами, у парламенті «ми бачимо лише ганебних кнопкодавів, у тому числі, з більшості, які ще три роки тому клялися на крові Небесної сотні, що будуть сумлінно виконувати свої обов’язки, та обіцяли добросовісно та по-справедливому працювати на благо українського народу».

Сергій Євтушок зазначив, що незважаючи на те, що наступний пленарний тиждень стане останнім перед перервою у роботі Верховної Ради, необхідно розглянути ще дуже багато важливих питань, в тому числі, й тих, які стосуються зняття депутатської недоторканності з шістьох народних депутатів за поданням генпрокурора.

Народний депутат наголосив: «Сьогодні в українському парламенті немає жодної політичної сили, яка б, обираючись на виборах, не декларувала необхідність зняття недоторканності з усіх народних депутатів. Але політичної волі для ухвалення цього рішення, схоже, досі немає».

«Батьківщина» продовжуватиме наполягати на знятті недоторканності для усіх вищих посадовців в Україні – недоторканних людей не повинно бути взагалі. Ні народні депутати, ні президент, ні судді, ні будь-який міністр чи інший чиновник не мають ховатися від свого народу за якимись імунітетами», – переконаний політик.

Представник "Батьківщини" зазначив, що незважаючи на те, що наступний пленарний тиждень стане останнім перед перервою у роботі Верховної Ради, необхідно розглянути ще дуже багато важливих питань, в тому числі, й тих, які стосуються зняття депутатської недоторканності з шістьох народних депутатів за поданням генпрокурора.

В свою чергу, народний депутат від партії «Батьківщина» Вадим Івченко наголосив на тому, що поки у парламенті більшість шукає голоси, уряд та Нацбанк роблять все можливе, щоб остаточно зруйнувати банківську систему України.

Зокрема, він зазначив, що так звана "націоналізація Приватбанку", проведена Гонтарєвою та Гройсманом призвела до того, що зараз платники податків, тобто всі громадяни, змушені розплачуватися за чиїсь комерційні провали.

ВІДЕО





Теги:  Батьківщина, вибори, корупція

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: PR | Переглядів: 390 | Додав: Today | Теги: Батьківщина, вибори, корупція | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (05.07.2017 20:39)
- Куме, а чого це ви так прагнете позачергових виборів?
- Та ви тільки погляньте, що твориться у владі: чиновники вже загрузли в розпусті, злодійстві, корупції!
- І що, ви збираєтеся зі всім цим боротися?
- Та що ви, куме, я хочу у всьому цьому приймати активну участь!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.