Субота, 20.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Липень » 9 » Народний депутат Остап Єднак:«Реформа лісового господарства відміняється... Прикривати бездіяльність, корупцію та неякісні рішення не буду.»
09.07.2017 (21:03)

   Народний депутат Остап Єднак:«Реформа лісового господарства відміняється... Прикривати бездіяльність, корупцію та неякісні рішення не буду.»

Реформа лісового господарства відміняється.

Повідомив Прем'єр-міністра про вихід з так званої Робочої групи з реформування лісового господарства.

З жовтня 2016 року, оголосивши про створення робочої групи, Прем'єр жодного разу не проявив позиції та бачення. Міністр АПК Кутовий, відкривши одне засідання, більше не з'являвся, заступники також не показали зацікавленості в системних змінах.

Держлісагентство надалі очолюють нефахові люди, відомство працює без стратегії, відбувається корупція при експорті деревини лісгоспами, торгівля посадами.

Сьогодні той таки Уряд пропонує здати близько 300 лісгоспів в концесію. Це хибне рішення, яке прийняте за незрозумілою мені логікою. http://me.gov.ua/News/Detail…

Реформу лісового господарства зробити легко, було б бажання. Для цього треба:
1) Ліквідувати Держлісагентство з невластивими йому функціями, створити "з нуля" Службу лісів України, з новими людьми та функціями реалізації лісової політики.
2) 300 лісгоспів об'єднати в Лісову корпорацію, провести корпоратизацію самої структури, залишити її в державній власності, але забезпечити якісне управління по принципах OECD. Лісгоспи Півдня та Сходу України перепрофілювати в природоохоронні установи.
3) Забезпечити продаж деревини як по Україні так і на експорт через онлайн-платформу Prozorro.Продажі.

Якщо Гройсману потрібно буде допомога, то я завжди радий допомагати Уряду. Прикривати бездіяльність, корупцію та неякісні рішення не буду.

Нехай самі пояснюють суспільству, що означає: 359 об’єктів державної власності необхідно передати у концесію (право тимчасового використання приватними суб’єктами господарювання), що дозволить значно збільшити загальний економічний ефект від їх діяльності. До таких об’єктів належать аеропорти, лісові господарства, автомобільні дороги та ін.

Остап Єднак, FB


Довідка:

Конце́сія — договір про передачу природних багатств, підприємств, інших господарських об'єктів, що належать державі чи територіальній громаді, в тимчасову експлуатацію іншим державам, іноземним фірмам, приватним особам.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 410 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
0
5 Victor   (05.08.2017 18:06)
Ви, п. Християнине, жартуєте, чи Ви вирішили наді мною трохи познущатися? А може Ви граєте на релігійній сцені перед людьми роль благочестивої бджоли, котра мнить себе між квітами й до смерті боїться ролі мухи, аби побачити лайно? Спробуйте перерахувати «живий ланцюжок» тих «святих» і «святійших», котрі благословили народи на криваві братовбивчі війни. Почніть з Патріарха Кирила (Гундяєва) і його хрестового походу на нашу землю, потім помалу опускайтеся донизу, перераховуючи тих «сраколизів», котрі ради «збереження Церкви», підтримували тиранів, купували й продавали «благодать», жили за рахунок тих, хто знімав шкіру з народу й золотив купола і т.д., аж до Христа. Згадайте й ті події, які відбувалися довкола тих святих, кого Ви назвали. Я не гірше за Вас можу перераховувати тих, хто йшов шляхом Христа, але богословська освіта полягає не в тому, аби корчити з себе «захисника» по поводу і без поводу, – я з тих богословських памперсів уже виріс, – а в тому, щоб розкривати підлу богословську науку, яку насаджують між немічними у вірі спецслужби в рясах: канонічність, сакраментальність псевдо-церковної русифікованої богослужбової мови, Москва – Третій Рим й т.д.. Не забувайте, що навіть святе слово, сказане на захист зла, стає гнилим.

До речі, тут є на сайті релігійний форум, відкриваєте в ньому тему й захищайте від мене зло в Церкві. В цій статті «релігійна» дискусія з Вами мною закінчена. Дякую за спілкування. (Вчіть українську та церковно-слов’янську мову, це розширює вербальний кругозір і заставляє спокійніше реагувати на деякі слова, які здаються аморальними. Не нехтуйте, будь ласка, досконалим вивчення історії Церкви та Трьох Римів – це гасить фанатичний запал).

0
4 Християнин   (01.08.2017 21:24)
Вікторе я шокований Вашою відповіддю!!! Хіба можна маючи богословську освіту писати такі ганебні слова.Цитую Ваші слова:

"Дві тисячі років нас вчили святої ненависті і обіймали руками по лікті в людській крові. Написали гори книжок про жертовність, про чисту
молитву, про піст та єдність церковну, але і пальцем не ворухнули, аби
бодай хоч слово з цього виконати."

А Ігнатій Богоносець, Кипріан Карфагенський, свт.Николай Чудотворець, свт.Спиридон, святителі Іоанн Златоуст, Василій Великий, Григорій Богослов, Іоанн Ліствичник, прп. Онуфрій Великий - можна продовжити цей живий ланцюжок Святих імен Вчителів Церкви Христової - це яскравий приклад для Вас у святості Божої Церкви!
Цитую знову ваші слова і хочу нагадати вам, що сім'я це Мала Церква:
"Не високі слова про благодать являють благодать Божу, а діла та плоди. Чітко розмежовуючи діла духу і діла плоті, можемо розпізнати шлях, по
якому йдемо.."

"Передайте, йолопи, у концесію своїх жінок, курвів, дітей та свої багатства, аби нарешті відчути на своїй шкірі результати ваших законів.
Тьху!"


НЕ поодумайте що я хочу Вас образити ,я пишу це в захист Єдиної Святої Апостольської Церкви.

За кожне гниле слово нам прийдеться відповідати на страшному суді.

Нехай всемилостивий Господь подасть Вам розуміння, Своєї Милості для всієї вашої сім'ї у якій Ви голова, а Вам Глава Іісус Христос. простіть.

0
3 Victor   (27.07.2017 14:00)
П. Християнине, я не ганьблю ні Христову Церкву, ані Святе Писання, але я не ідеалізую те, що принесено в них людським мудруванням поза Богом. Те, що діється в світі, довкола нас – це результат «преображення» Церквою світу, її месіанство тут, на Землі. А те що тут діється – діється і в Церкві. Не високі слова про благодать являють благодать Божу, а діла та плоди. Чітко розмежовуючи діла духу і діла плоті, можемо розпізнати шлях, по якому йдемо. Вам не здається, що там, де за ликом ікон чиняться діла темряви, там грані давно стерті, а поняття давно підмінені? А називати грішне святим – це чисте блюзнірство і підтакувати помазаникам-царям, – найбільше падіння святих і спокуса для немічних у вірі. Старий Заповіт вже намагався одягнути в ореол святості різників, адептів священних війн. До чого це привело – бачимо в кінці його історії. Тепер пішли по новому кругу і тут на тобі – не ганьбіть! Дві тисячі років нас вчили святої ненависті і обіймали руками по лікті в людській крові. Написали гори книжок про жертовність, про чисту молитву, про піст та єдність церковну, але і пальцем не ворухнули, аби бодай хоч слово з цього виконати. Як тільки заїкнешся про розбіжність між словом та ділом, відразу з усіх боків чуєш шипіння: не ганьбіть, не хуліть, не змішуйте понять… То покажіть вже нарешті діла віра: перестаньте красти і грабувати народ; дайте спокій державам; не лізьте в душу зі своїми нафталіновими канонами і побитою міллю святістю. Людей від цього всього вже нудить. Прощаю.

0
2 Християнин   (22.07.2017 22:12)
Не можна Вікторе в коментарях позорити Христову Церкву, Святе письмо методом змішуванням слів та поняття у викривленому ракурсі паралелей.
Навіщо Ви стираєте грані? Ви ж людина грамотна.    простіть.

0
1 Victor   (10.07.2017 07:47)
«…необхідно передати у концесію…».

Сто разів говорив і повторюю сто перший: бариги інакше керувати не вміють. Вони згадали печерний закон про передачу в приватні руки, тобто в свої, усієї держави і усієї церкви. Передали у концесію народ, відділившись від нього недоторканністю та «святійшеством» і помалу винищують населення України так, як винищують її природні багатства. Чи це новий закон? Ні. Цей закон притягнутий за вуха в третє тисячоліття з священної Тори та священного римського права, коли Бог передав у концесію жрецям Свою церкву, а помазаникам-імператорам державну владу. З того часу вони підзвітні тільки Йому, а не людям. Цей закон старий як світ і початок його в Раю, коли Бог передав у концесію людям Рай, аби «порали його та доглядали». Як був доглянутий Рай людьми – ми вже бачили. Тепер маємо змогу переконатися в тому, як люди порають та доглядають Землю, яку Бог також передав їм у концесію. Одного разу Він прийшов до них, аби почути звіт про виконану роботу, а вони взяли Його, вивели за місто тай розіп’яли, в надії втримати в своїх руках приватизоване. Тепер набудували храмів, поставили туди зображення розп’ятого Бога – результат концесії, і моляться, аби ця «благодатна» концесія не закінчувалася ніколи. Ганьба!

Передайте, йолопи, у концесію своїх жінок, курвів, дітей та свої багатства, аби нарешті відчути на своїй шкірі результати ваших законів. Тьху!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.