Субота, 22.07.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Липень » 9 » Народний депутат Остап Єднак:«Реформа лісового господарства відміняється... Прикривати бездіяльність, корупцію та неякісні рішення не буду.»
09.07.2017 (21:03)

   Народний депутат Остап Єднак:«Реформа лісового господарства відміняється... Прикривати бездіяльність, корупцію та неякісні рішення не буду.»

Реформа лісового господарства відміняється.

Повідомив Прем'єр-міністра про вихід з так званої Робочої групи з реформування лісового господарства.

З жовтня 2016 року, оголосивши про створення робочої групи, Прем'єр жодного разу не проявив позиції та бачення. Міністр АПК Кутовий, відкривши одне засідання, більше не з'являвся, заступники також не показали зацікавленості в системних змінах.

Держлісагентство надалі очолюють нефахові люди, відомство працює без стратегії, відбувається корупція при експорті деревини лісгоспами, торгівля посадами.

Сьогодні той таки Уряд пропонує здати близько 300 лісгоспів в концесію. Це хибне рішення, яке прийняте за незрозумілою мені логікою. http://me.gov.ua/News/Detail…

Реформу лісового господарства зробити легко, було б бажання. Для цього треба:
1) Ліквідувати Держлісагентство з невластивими йому функціями, створити "з нуля" Службу лісів України, з новими людьми та функціями реалізації лісової політики.
2) 300 лісгоспів об'єднати в Лісову корпорацію, провести корпоратизацію самої структури, залишити її в державній власності, але забезпечити якісне управління по принципах OECD. Лісгоспи Півдня та Сходу України перепрофілювати в природоохоронні установи.
3) Забезпечити продаж деревини як по Україні так і на експорт через онлайн-платформу Prozorro.Продажі.

Якщо Гройсману потрібно буде допомога, то я завжди радий допомагати Уряду. Прикривати бездіяльність, корупцію та неякісні рішення не буду.

Нехай самі пояснюють суспільству, що означає: 359 об’єктів державної власності необхідно передати у концесію (право тимчасового використання приватними суб’єктами господарювання), що дозволить значно збільшити загальний економічний ефект від їх діяльності. До таких об’єктів належать аеропорти, лісові господарства, автомобільні дороги та ін.

Остап Єднак, FB


Довідка:

Конце́сія — договір про передачу природних багатств, підприємств, інших господарських об'єктів, що належать державі чи територіальній громаді, в тимчасову експлуатацію іншим державам, іноземним фірмам, приватним особам.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 146 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (10.07.2017 07:47)
«…необхідно передати у концесію…».

Сто разів говорив і повторюю сто перший: бариги інакше керувати не вміють. Вони згадали печерний закон про передачу в приватні руки, тобто в свої, усієї держави і усієї церкви. Передали у концесію народ, відділившись від нього недоторканністю та «святійшеством» і помалу винищують населення України так, як винищують її природні багатства. Чи це новий закон? Ні. Цей закон притягнутий за вуха в третє тисячоліття з священної Тори та священного римського права, коли Бог передав у концесію жрецям Свою церкву, а помазаникам-імператорам державну владу. З того часу вони підзвітні тільки Йому, а не людям. Цей закон старий як світ і початок його в Раю, коли Бог передав у концесію людям Рай, аби «порали його та доглядали». Як був доглянутий Рай людьми – ми вже бачили. Тепер маємо змогу переконатися в тому, як люди порають та доглядають Землю, яку Бог також передав їм у концесію. Одного разу Він прийшов до них, аби почути звіт про виконану роботу, а вони взяли Його, вивели за місто тай розіп’яли, в надії втримати в своїх руках приватизоване. Тепер набудували храмів, поставили туди зображення розп’ятого Бога – результат концесії, і моляться, аби ця «благодатна» концесія не закінчувалася ніколи. Ганьба!

Передайте, йолопи, у концесію своїх жінок, курвів, дітей та свої багатства, аби нарешті відчути на своїй шкірі результати ваших законів. Тьху!


УВАГА ! 3 1 квітня 2017р вводиться премодерація коментарів неавторизованих відвідувачів. Ваш коментар буде опублікований після схвалення модератором ! Деталі читайте тут...

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.