Субота, 24.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » PR » 2017 » Липень » 10 » В Україні триває торгівля на крові, - Михайло Цимбалюк
10.07.2017 (20:45)  

PR   В Україні триває торгівля на крові, - Михайло Цимбалюк
В Україні триває торгівля на крові. Навіть попри те, що на Сході України відбувається збройний конфлікт з північним сусідом, Крим і надалі анексований, порівняно із січнем–квітнем минулого року експорт українських товарів до Росії цьогоріч збільшився на 26,8%, імпорт – на 24,3%. І це офіційні дані Держстату…

Про це пише на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук очільник "Батьківщини" Львівщини Михайло Цимбалюк.

Політик наводить дані Державної фіскальної служби, за якими найбільшими постачальниками вугілля для України за період війни на Сході України були Росія (50,2% від суми імпорту), США (27%) і Канада (8,7%).

"Найцікавіше те, що у середині червня прем’єр-міністр заявляв, що жодна державна компанія не закуповує вугілля у Росії", - зазначає М. Цимбалюк.

За його словами, зростання товарообігу з Росією, яке йде швидше за ріст торгівлі з ЄС, свідчить про те, що нинішній Уряд та влада не мають наміру розривати економічні стосунки з країною-агресором.

"І дійсно за роки війни на Сході України можна було побудувати нові відносини з Африканським економічним союзом, розширити співпрацю, до прикладу, з Індією та Аргентиною", - вважає "батьківщинівець" та з сумом додає, що жодна робота в цьому напрямку, на жаль, не проводиться…

Очевидно, переконаний керівник львівських "батьківщинівців", нинішня влада так захопилася власним збагаченням, що й забула про основне – з тими, хто несе смерть і сльози жодних відносин бути не може!

"Своєю недалекоглядністю, нерішучістю і захланністю представники владної верхівки ставлять нас усіх у найгіршу із ситуацій – змушують нас платити за зброю, якою нас же і вбивають!" - підсумував Михайло Цимбалюк.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: PR | Переглядів: 297 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (11.07.2017 16:23)
Ця практика сягає в недалеке минуле, коли наші люди працювали в Третьому Рейху. Одні воювали з фашистами на фронтах, а інші піднімали економіку фашистської Німеччини: виготовляли танки, літаки, кораблі й т.д., тобто трудилися, аби знищити совєтів – нас. Хтось з них відлив кулю і для мого вуйка. Повернувшись СЮДИ, почали отримувати і копійку за працю ТАМ. Читаємо тут: «Українці на примусових роботах у Третьому райху. Скільки їх було?», а ще коментарі – http://www.istpravda.com.ua/research/2012/05/8/84523/

Так що «все пучком», як полюбляють казати блатні.

«Меня зовут Настя
А я Потап Леха
Ну хватит уже ахать и охать
Харэ говорить что в жизни все плохо
Можно ж себя ухайдохать!

Все пучком
А у нас все пучком
Там где прямо не пролезем
Мы пройдем бочком
Все пучком
А у нас все пучком…».

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.