Субота, 20.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Липень » 14 » БІЛЬШІСТЬ ДЕПУТАТІВ НА ЛЬВІВЩИНІ ВВАЖАЮТЬ, ЩО ЛІС ПОТРІБНО ВАЛИТИ СУЦІЛЬНИМИ РУБКАМИ — ВАСИЛЬ КУРІЙ
14.07.2017 (11:53)

   БІЛЬШІСТЬ ДЕПУТАТІВ НА ЛЬВІВЩИНІ ВВАЖАЮТЬ, ЩО ЛІС ПОТРІБНО ВАЛИТИ СУЦІЛЬНИМИ РУБКАМИ — ВАСИЛЬ КУРІЙ

Турківська районна рада Львівської області провалила голосування за заборону проведення суцільних рубок на території Турківського району.

Усі присутні троє з чотирьох депутатів від ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ голосували за заборону суцільних рубок, однак їхніх голосів виявилось замало. Підтримав цю позицію лише 1 депутат (із трьох) зі «Свободи» та 2 депутати (з шести) від «Батьківщини».

«Всі інші вважають, що ліс потрібно валити суцільними рубками. Дуже сумно від такої позиції. Але цих депутатів обрали люди і немає на то ради», — прокоментував таке рішення Турківської райради координатор ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ у Львівській області Василь Курій.

Він додав, що й не очікував іншого рішення.

Курій підкреслив, що сьогодні в Україні, і на Львівщині зокрема, діє лісова мафія, і все вказує на те, що її ймовірно очолюють представники Блоку Петра Порошенка.

«Їм підігрують інші партії, зокрема «Громадянська позиція», в якійсь мірі «Батьківщина», «Укроп» і «Наш край». Це команда, яка вимальовується», — констатував депутат.

За словами Курія, всю діяльність лісгоспів у Львівській області контролює Львівська обласна рада.

«Є пояснення щодо головних захисників рубати ліс суцільно — вся діяльність в лісі на Львівщині курується депутатським корпусом Львівської обласної ради: голова О. Ганущин (БПП), перший заступник о обласні раді — В. Гірняк («Громадянська позиція»). Ось вам і до ворожки не ходи, всі дороги ведуть до Львова, а потім Києва», — повідомив він.

За інформацією Курія, щоб «нагнути» раду і не дати обрізати потоки Львівська обласна рада делегувала на сесію свого депутата Михайла Ільницького, який є лісником та представником БПП.

Він підкреслив, що РУХ НОВИХ СИЛ буде продовжувати свою боротьбу проти незаконної вирубки лісу, не зважаючи на ситуацію, що склалась.

«Боротьба тільки починається, чим сильніший ворог, тим більший має бути запал і викид адреналіну. Тепер вже точно зрозуміло — немає змісту воювати з лісниками, мочити потрібно продажних політиків. Це не перемога лісової мафії — це поразка. Тепер нам відомі її ім’я, приперті до стіни перебиранці зняли маски», — підсумував Василь Курій.

Нагадаємо, Василь Курій разом з командою ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ вже три роки бореться проти незаконних вирубок та збереження лісів. За його словами, ліси вирізали вщент, колодязі повисихали, а Україна опинилась на грані екологічної катастрофи.

rns.org.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 356 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.