Вівторок, 20.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Липень » 20 » Порошенко переписується у Фейсбуці під чужими іменами, - Безсмертний
20.07.2017 (23:45)  

   Порошенко переписується у Фейсбуці під чужими іменами, - Безсмертний
За твердженням Романа Безсмертного, президент постійно спілкується у соцмережі. "Президент Порошенко активно користується соціальними мережами", - про це в ефірі телеканалу NewsOne розповів Роман Безсмертний.

"Є люди, яких він постійно читає. Причому він заходить у друзі під чужими іменами", - заявив Безсмертний. При цьому політик заявив, що знає ці імена, але називати їх відмовився.

"Справа в тому, що працездатність президента унікальна. У нього графік з 18 до 6 ранку. Це людина зі зміщеним графіком активності", - додав Безсмертний.

З цього приводу висловився львівський політолог Валерій Майданюк:

"WARNING!!! Нікого не посилайте у соцмережах!!! Особливо нах. Особливо анонімів)) Ви ж не знаєте хто це може бути) Президент України Петро Порошенко активно спілкується у соціальних мережах, використовуючи для цього кілька чужих імен,- каже Роман Безсмертний.

«Є люди, яких постійно читає Порошенко, причому він, як правило, заходить в друзі під чужими іменами. Він читає дуже багато постів, лайкає і коментує, але від чужого імені. Іноді заводить дискусії з певними людьми».

Ото прочитає, що ми про нього пишемо і рубане комусь субсидії)) Треба було того дебіла вчора не посилати, а казати: "Категорично не можу погодитися з Вашою думкою Пане Президенте":)))

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 510 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (23.07.2017 09:01)
Тут нічого дивно немає. У божественному та матеріальному світі так поступають ті, хто впливає на хід історії. В Біблії Бог представлений кількома іменами, які виражають Його дії. Те саме в ісламі, індуїзмі і в будь якій релігії. В історії, фольклорі, побуті існує маса прикладів, коли під чужими іменами жили королі і жебраки. Тюряги, спецслужби, воєнізовані структури і т.д., – все це багатоликі системи. Подвійна мораль не терпить одного імені. Тут на сайті купа людей клепає коментарі під різними іменами. Провокувати, винюхувати, промивати мозок, обливати помиями і ховатися за іменами – це стиль життя «дволикого Януса».

«Я не люблю чужие имена,
В них нет ни красоты, ни ласки.
Но за бутылкой красного вина
Снимаются с имен чужие маски».

(Мария-Кристина Голикова).

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.