Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » МГО «Світовий Конгрес бойків» » 2017 » Липень » 27 » КАБМІН ПІДТРИМАВ ФЕСТИНИ
27.07.2017 (14:11)

   КАБМІН ПІДТРИМАВ ФЕСТИНИ

Нарешті здійснилася важлива подія для нашого Бойківського краю. В Кабінеті Міністрів України, під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, прийнято розпорядження «Про підготовку та проведення Шостих Всесвітніх Бойківських фестин», які мають відбутися у нас з 2 по 6 серпня 2017 року, під гаслом: «Всесвітні Бойківські фестини - у розбудові Української держави». Це було вперше широко зроблено з боку Уряду.

У своєму виступі Міністр культури України Євген Нищук - він же голова оргкомітету фестин - на засіданні Кабміну сказав: «Прошу підтримати дане розпорядження з метою об’єднання зусиль закордонних українців у збереженні та популяризації української культури та розвитку транскордонного співробітництва». Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів наголосив: «Ми разом з Міністром культури проводили засідання з громадськими організаціями щодо проведення фестин. Є особливе звернення до місцевих органів виконавчої влади забезпечити відповідний рівень проведення заходу і безпеки, тому що це всесвітній форум і буде багато іноземних делегацій».

Від Володимира Гройсмана не прозвучало ніяких заперечень.

До складу оргкомітету входять сім міністерств, народні депутати України, зокрема Андрій Лопушанський. Заступниками голови стали голова Львівської ОДА Олег Синютка та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, членами оргкомітету затверджені голова Турківської РДА Олександр Лабецький, голова Турківської районної ради Володимир Лозюк та інші. Затверджено план заходів з проведення фестин.

Прийняття розпорядження зобов’язує міністерства, інші центральні та місцеві органи влади забезпечити виконання плану заходів за рахунок та в межах видатків державного та місцевого бюджетів, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

Після засідання у мене відбулася також зустріч зі Степаном Кубівим з приводу підготовки фестин, де ми обговорили ряд питань, які вкрай потрібно виконати.

Також дякуємо за підтримку та ініціативу голові Турківської РДА Олександру Лабецькому, першому віце-прем’єр-міністру України - Міністру економічного розвитку і торгівлі України Степану Кубіву, народному депутату України Андрію Лопушанському і вихідцю з Турківщини - Володимиру Будзу.

Петро КОСАЧЕВИЧ,
голова Міжнародної громадської організації «Світовий Конгрес бойків» і координаційного центру фестин, директор Турківського районного Народного дому, заслужений працівник культури України.

Газета "Бойківщина" №29,2017

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: МГО «Світовий Конгрес бойків» | Переглядів: 852 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.