Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Серпень » 11 » На Турківщині під час перевірок екологи виявили незаконну вирубку дерев
11.08.2017 (18:51)

   На Турківщині під час перевірок екологи виявили незаконну вирубку дерев

Понад 200 дерев вирубали на території Турківського та Старосамбірського районів.

Під час перевірок Держекоінспекція Львівщини виявила факти незаконної рубки на території лісництв у Турківському та Старосамбірському районах. Загальна сума збитків – майже 1,5 млн грн. Про це повідомила прес-служба Держекоінспекції Львівщини.

«Під час проведення позапланових перевірок дотримання вимог законодавства про охорону, захист, використання та відтворення лісів Турківським ДЛГП «Галсільліс» та Старосамбірським ДЛГП «Галсільліс» Держекоінспекція виявила незаконну рубку дерев», – йдеться у повідомленні Держекоінспекції Львівщини.

За фактом незаконної рубки 78 дерев на території Бітлянського лісництва, що належить до Либохорської сільської ради Турківського району, нараховано збитки на суму понад 365 тис. грн.

На території Стрільбицького лісництва, що розташоване на території Волошинівської сільської ради у Старосамбірському районі, було незаконно вирубано 142 дерева. Сума збитків – 1 млн 129 тис. грн.

В обох випадках порушення вчинено невстановленими особами. Матеріали перевірки скеровано в УСБУ у Львівській області.

wz.lviv.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 586 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (18.08.2017 07:35)
Незаконну рубку, при позаплановій перевірці, виявили екологи. Якби не було перевірки, рубку ніхто б і не помітив. Правда цікаво! Ось вийшов лісник у ліс, оглянув свою територію і навіть не помітив, що там бракує 78-м дерев. Ви прийшли на робоче місце і навіть не помітили, що зник комп’ютер, робочий стіл, верстат, інструмент… сіли і «працюєте» як нічого б і не сталося. Приходить хтось з іншого кабінету чи цеху і раптом виявляє, що у вас бракує те і те. А ви робите баранячі очі і кажете, що навіть і не помітили, куди все це зникло…

Філософія не нова. Преподобний Паїсій Святогорець повчає, що люди діляться на дві категорії: одні бачать тільки добре, інші – тільки зле. Третьої не існує. Одні подібні до мух, інші – до бджіл. Мухи в саду бачать тільки «грязь», яка їх приваблює. А ось бджоли бачать тільки прекрасні квіти і їхній політ тільки до них. Згідно цьому повчанню й лісник-бджола вийшов насолодитися горами-полонинами і навіть не помітив 78-м пнів, недостойних уваги мудрої бджоли. Аж тут в цей рай залетіли мухи-екологи і сіли на пні. Так завдяки мухам люди і дізналися про незаконні рубки.

Тепер кожен може подивитися на себе збоку і судячи по своїх ділах, віднести себе до тої чи іншої категорії. Бачиш зло – ти муха. Не помічаєш – бджола. Згідно такого мудрування вся євангельська наука разом з її Учителем – муха.

До речі, ентомолог (ентомологія – наука про комах) із преподобного Паїсія ніякий.

«СТАРУШКУ НЕ ЗАМЕТИЛИ ПОЭТЫ»

В парадную колонну Стихиря,
Где каждый сам себе – Венец творенья,
Старушка затесалась втихаря –
Приноровиться к духу поколенья.

Она ходила молча средь рядов,
Речей рифмованных внимая помесь.
И, ужимаясь под напором слов,
Исчезла вовсе...
.............. Звали её Совесть.

(Автор: Валерий Розенберг).

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.