Середа, 24.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Серпень » 28 » Чи буде в Турці меморіал «Десять Заповідей Божих» ?
28.08.2017 (12:34)

   Чи буде в Турці меморіал «Десять Заповідей Божих» ?

22 вересня 2017 року о 17.00 у сесійній залі Турківської міської ради (пл. Ринок, 26, зал засідань, ІІ поверх) відповідно до рішення виконавчого комітету Турківської міської ради №78 від 22.08.2017 року проводитимуться громадські обговорення проекту рішення Турківської міської ради щодо надання Церкві Євангельських християн баптистів м.Турка дозволу на будівництво (спорудження) меморіалу «Десять Заповідей Божих».

Пропозиції (зауваження) з питання, що виноситься на громадське обговорення приймаються у письмовій чи електронній формі із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає, за адресою: Турківської міської ради, пл. Ринок, 26, м.Турка, 82500. та/або на електронну адресу turkamrada@ukr.net у строк до 15.09.2017 року.

Рішення виконавчого комітету

ТУРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ


РІШЕННЯ
Від 22.08.2017р.
№ 78
м.Турка

Про проведення громадського обговорення
проекту рішення Турківської міської ради щодо
надання дозволу Церкві Євангельських християн баптистів
м.Турка на будівництво (спорудження) меморіалу
«Десять Заповідей Божих»

Розглянувши звернення Церкви Євангельських християн баптистів м.Турка від 22.05.2017 №306, від 31.05.2017 №318, від 11.08.2017 №418 керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Турківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Провести у місті Турка громадські обговорення проекту рішення Турківської міської ради щодо надання дозволу Церкві Євангельських християн баптистів м.Турка на будівництво (спорудження) меморіалу «Десять Заповідей Божих» 22.09. 2017 року о 17.00 у сесійній залі Турківської міської ради, за адресою: м. Турка, пл. Ринок, 26, зал засідань, ІІ поверх.

2. Пропозиції (зауваження) з питання, що виноситься на громадське обговорення згідно з пунктом 1 цього рішення, приймаються у письмовій чи електронній формі із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає, за адресою: Турківської міської ради, пл. Ринок, 26, м.Турка, 82500. та/або на електронну адресу turkamrada@ukr.net у строк до 15.09.2017 року.

3. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення в районному часописі «Бойківщина».

4. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету Беседіну В.І. забезпечити оприлюднення цього рішення та повідомлення про проведення громадського обговорення в засобах масової інформації та на інформаційному інтернет-порталі міста Турка.

5. Контроль за виконанням цього рішення та відповідальним за організацію проведення процедури громадського обговорення на території міста Турка залишаю за собою.

Міський голова Когут Г.Й.

ПРОЕКТ рішення на сесію

ТУРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ


РІШЕННЯ
Від ____________
№_____
м.Турка

Про надання Церкві
Євангельських християн баптистів
м.Турка дозволу на будівництво (спорудження)
меморіалу «Десять Заповідей Божих»

Розглянувши звернення Церкви Євангельських християн баптистів м.Турка від 22.05.2017 №306, від 31.05.2017 №318, від 11.08.2017 №418 керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія міської ради

ВИРІШИЛА:

Надати Церкві Євангельських християн баптистів м.Турка дозвіл на будівництво (спорудження) меморіалу «Десять Заповідей Божих» в м.Турка на пл.Ринок в сквері за будівлею Турківської міської ради.

Виготовлення та встановлення меморіалу «Десять Заповідей Божих» відповідно до ескізно-проектної пропозиції буде проводитися за кошти громади Церкви Євангельських християн баптистів в м.Турка.

Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради по будівництву, архітектурі та житлових питаннях (Петрик С.Я.) та спеціаліста міської ради по будівництву, квартирному обліку та житлових питаннях Локотош Ю.І.

Міський голова Г.Когут

Турківська міська рада

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 401 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 Victor   (29.08.2017 09:43)
http://rosohy.at.ua/video....full_hd


0
1 Victor   (29.08.2017 07:34)
В однієї знайомої є син. Вона розповідала про нього цікавий епізод. Коли він був малим (півтора року), то мав звичку, після того, як випивав горнятко чаю, бити тим горнятком до підлоги, поки його не розіб’є. Так він розбив п’ять керамічних горняток. Батьки додумалися купити бляшане горнятко. Дали чай і спостерігають. Малий випив і почав бити горнятком до підлоги. Оскільки горнятко не розбивалося, дітвак почав нервувати, плакати і впав в істерику. Після цього почалися судороги і він посинів. Ледь привели дитину до тями.

Історія з меморіалом нагадує історію дитини з горнятком. Перший крок: до секретаря міської ради прийшли священик та голови церковних громад і висловили своє – ні. Другий крок: в «Бойківщині» була надрукована стаття. Третій крок: письмові пропозиції з прізвищем, іменем, по батькові, адреса. Четвертий крок: номер паспорта, ідентифікаційний код, довідка про склад сім’ї, довідка з церкви. П’ятий крок:… і так до судоріг та посиніння, аж поки витяжка з кримінального кодексу доби Рамзеса ІІ не з’явиться у «спальному районі» Турки.

Та дайте вже людям кавалок землі, хай поставлять Мойсеєві скрижалі, святять суботу і не зазіхають на рабів своїх ближніх. До речі, в 10-й заповіді сказано про рабів, а не слуг – переклад недосконалий. Релігія рабство не відміняла, як юдаїзм, так і християнство, навпаки, закликала до покори рабовласникам. Тай зі сьогоднішніми слугами невідомо що коїться – ніби й слуга народу, а має той народ за рабів.

Ще один нюанс, про який не говорять, а саме – релігійний юридизм, так притаманний тим, хто немає поняття про стосунки з живим Богом. Це намагання людини відновити втрачений зв’язок з Творцем через виконання закону. Для цього складається договір між обома сторонами і беруться на себе зобов’язання. Виконав закон – Бог зобов’язується тебе благословити. Не виконав – проклясти. Про Божі благословення та прокляття читайте у Торі, – проклять тут у три рази більше, ніж благословень. Жиди закон не виконали і, згідно договору, підпали під прокляття. Поставите скрижалі, вступите в договір і не виконаєте, як не виконали жиди – чекайте на свою голову проклять. Дійсне християнство далеке від релігійного юридизму.

Будуть проводитися дебати відносно жидівських законів, дайте знати. Прийду послухати та подивитися на релігійну свідомість сучасних християн, а особливо правильних. Дякую.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.