Субота, 20.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Серпень » 29 » М. Саакашвілі: «Я готуюсь, я повний сил, я знаю, що робити. Але мені потрібна ваша допомога»
29.08.2017 (17:26)

   М. Саакашвілі: «Я готуюсь, я повний сил, я знаю, що робити. Але мені потрібна ваша допомога»

Саакашвілі повернеться в Україну 10 вересня. Влада шукає способи, як його не пропустити додому.

Лідер «РУХУ НОВИХ СИЛ» Михайло Саакашвілі, якого влада хоче позбавити українського громадянства, заявив, що повернеться в Україну 10 вересня через пункт пропуску Краковець (Львівська область) на кордоні з Польщею.

Саакашвілі: « Я ніколи не порушував закон і не збираюсь цього робити »

Лідер РНС переконаний, що позбавлення його українського громадянства — це ознака агонії влади. «В них нічого не вийде. Я повертаюсь в Україну. Я приїду 10 вересня з Польщі через пункт пропуску Краковець», — заявив політик.

Саакашвілі повідомив про спеціальну гарячу лінію за номером 0-800-75-35-60, куди всі охочі підтримати його приїзд до України можуть зателефонувати для з’ясування деталей.

Саакашвілі застеріг владу не перетворювати факт свого приїзду в черговий цирк для російських каналів. Він додав, що приїде в Україну з дотриманням всіх норм законодавства та піде в український суд, щоб відкрито відстоювати свої права.

Багато закордонних політиків і журналістів засудили позбавлення Михайла Саакашвілі українського громадянства. Процедура відбулася підло і підступно, в той час, коли самого Саакашвілі не було в Україні. Так не чинять в демократичних суспільствах – так чинять в тираніях, де правитель вважає себе вище законів.

Наразі Саакашвілі перебуває в Польщі, де проводить зустрічі з парламентарями та урядовцями. Зокрема, він провів онлайн-зустріч з представниками іноземних дипломатичних представництв - Німеччини, Латвії, Польщі, Естонії, Італії, Латвії, Литви, Канади, США та інших країн.

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс мав розмову із Саакашвілі під час візиту до Польщі. Згодом він закликав українську владу дати Михайлу Саакашвілі можливість відстояти в суді право на громадянство України: «Саакашвілі повинна бути надана можливість захистити свої права в прозорому судовому розгляді», - заявив міністр.

Порошенко боїться впускати Саакашвілі в Україну, бо не хоче втрачати вибудовану олігархічну корупційну систему. Крім того президент побоюється того, що зростаючий Рух Нових Сил стає реальною альтернативою існуючій олігархічній владі.

РНС вимагає перезавантаження влади. Саакашвілі та його соратники розворушили багато корупційних справ, ниточки яких ведуть до Президента.

Влада вигадала новий спосіб, щоб затримати Саакашвілі на кордоні

Після гучної заяви Саакашвілі, у Державній прикордонній службі повідомили, що відмовлять Михайлу Саакашвілі у перетині українського кордону, якщо той прибуде у пункт пропуску.

Також стало відомо, що Уряд до приїзду Саакашвілі прийняв постанову, якою збільшив повноваження Державної міграційної служби. Відтепер ДМС матиме повноваження виділяти на своїй території спеціальні приміщення для утримування іноземців та осіб без громадянства.

На думку народного депутата від «РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Юрія Дерев’янка, метою влади є максимально ізолювати Михайла Саакашвілі від людей, від народних депутатів під час розгляду питання щодо його пропуску на територію України.

"Так аналогічно президент Янукович використовував Уряд Азарова щоб "легітимізувати"незаконні дії силовиків з водометами, розмитненням шумо-світлових гранат з Росії під час Майдану, протягуючи відповідні постанови", — нагадав політик.

За його словами, зараз Президент Порошенко йде тим самим шляхом, створюючи "руками Гройсмана" "легальні" приміщення для тимчасового утримання людей, які не передбачені жодним законом. Більше того, МВС спільно з Держприкордонною службою, Нацполіцією, СБУ та Державної фіскальною службою має намір створити виконавчий міжвідомчий комітет з питань інтегрованого управління кордоном. Очевидно, так вони мають намір зустрічати Михайла, кинувши на це всі правоохоронні органи в державі.

За інформацією наших джерел, Президент створив спеціальний штаб, мета роботи якого – не допустити повернення Саакашвілі в Україну. Розроблений план отримав назву «Мігрант".

У той самий час, Банкова також відверто використовує «Радикальну партію» Олега Ляшка як «таран» проти повернення Саакашвілі. Ляшко закликав стріляти на ураження, коли Саакашвілі буде перетинати український кордон. Михайло Саакашвілі звернувся до Генерального прокурора України Юрія Луценка із закликом відреагувати належним чином на заклик Ляшка розстріляти його під час перетину кордону, адже за його заклики згідно з ККУ передбачено від 2 до 5 років позбавлення свободи.

Окрім того, у Адміністраіцї Президента організували масштабну спам-атаку на гарячу лінію Штабу з повернення Саакашвілі 0-800-75-35-60. Це робиться для того, аби люди, які мають бажання приєднатися до зустрічі Михайла на кордоні не знайшли способу з’єднатися зі Штабом.

Саакашвілі не відмовляється від своїх намірів повернутись в Україну. «Я готуюсь, я повний сил, я знаю, що робити. Але мені потрібна ваша допомога», — звернувся він до українців.

Завтра на місці Саакашвілі може опинитися кожний українець, який не погоджується з політикою президента чи просто проявляє активну громадянську позицію.

Михайло Саакашвілі – громадянин України та повернеться в Україну.

Прес-служба партії ВОЛЯ-РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі у Львівській області





Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 374 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
0
2 Victor   (02.09.2017 18:13)
«Ляшко закликав стріляти на ураження…».

А Ілля Ківа розповів, у кого буде стріляти: http://zik.ua/tv/video/104911

«Вчора в Москві «Меморіал» згадував жертв репресій ...

Безіменного репресованого лейтенанта,
який розстріляв слідчого,
який засудив до розстрілу Єжова,
який розстріляв Тухачевського,
який вбивав тамбовських селян,
які замочили комісарів,
які повісили попів,
які відлучили від церкви Толстого, який ...».

0
1 Victor   (31.08.2017 08:56)
На протязі всього свідомого історичного життя людства, правителі допускаються однієї й тієї ж стратегічної помилки: нейтралізація суперника. Це відбувається там, де переважають більш тваринні інстинкти. В Біблії описані моменти приходу до влади царів, котрі винищували роди своїх попередників та їхніх прихильників. Але завжди залишалися ті, котрі прагнули їхньої крові і, в кінцевому результаті, поступали з ними так само. В чварах за владу знесилювалася держава, розколювалася й зникала з карти світу, будучи розтягнута такими ж зажерливими сусідами.

Християнська ера не стала винятком. Через гризню за трон розвалювалися імперії, церкви, догмати, ідеології. Страсть до влади потьмарює розум і люди втрачають здатність тверезого мислення та аналізу. Вона заставляє один в одному бачити звіра, а звідси й провокує на дію – приборкання його довбнею. Звір, «обласканий» довбнею, затаїться і буде чекати моменту, аби вчепитися в горло.

Та є інший шлях, шлях єднання, примирення і спільного піклування про загальний добробут. Але тут потрібно трохи посунутися, в чомусь стіснити себе, дати місце під сонцем такому ж як ти. Прислухатися до його слів, придивитися до його справ, усвідомити його життя, може в чомусь і повчитися в нього. Це позволить поглянути на себе збоку і, можливо, дещо виправити. Від цього всі отримають велику користь, а головне, не будуть оплакувати жертв боротьби за владу і самі не стануть тими жертвами. Пора вже відходити від дурної ідеї, що преображення суспільства вимагає смертей. Повинен померти гріх, а людина повинна жити! Гріх помре тільки там, де його місце займе любов.

«Єднаймося, бо ми українці! Любімося, бо ми брати й сестри!
Шануймося, бо ми того варті!
»

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.