Субота, 20.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Вересень » 6 » ПРИТЯГАЛЬНА СИЛА ТА КРАСА ГІР
06.09.2017 (23:34)

   ПРИТЯГАЛЬНА СИЛА ТА КРАСА ГІР

Щоб глибше вивчити проблеми туристичного маршруту на г. Пікуй із с. В. Гусне, які є надзвичайно важливими в процесі розробки районної програми розвитку туризму, та для надання консультативно-методичної допомоги лісгоспам, закладам культури та освіти в питаннях відновлення подібних маршрутів на Турківщині, нещодавно, з ініціативи голови районної ради Володимира Лозюка, здійснено сходження на найвищу вершину Львівщини.

Окрім Володимира Омеляновича, в ньому взяли участь працівники виконавчого апарату райради, зокрема Лілія Голко - керуюча справами, Ольга Хорт - начальник організаційного відділу, Микола Лило - головний спеціаліст з питань реалізації проектів місцевого розвитку, Василь Гакавчин та Наталія Павлович - працівники відділу фінансового забезпечення, Андрій Москаль - головний спеціаліст з правових питань. Крім маси задоволення, під час сходження всі мали можливість наочно побачити проблемні питання маршруту.

Приємно, що до проведення Шостих Всесвітніх бойківських фестин працівники лісгоспів власними силами відновили лісові споруди (лавочки-бесідки) й хочеться, щоб місцеві жителі та туристи до них відносилися бережливо. Щоправда, на маршруті конче бракує вказівників.

Можливо, уже найближчим часом на більш досконале облаштування маршруту буде закладено кошти у місцевому бюджеті.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Газета "Бойківщина" №35,2017

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 470 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.