Субота, 20.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Вересень » 7 » Юлія Тимошенко: Результат реформ, які проводить влада, - це зневіра, апатія і агресія
07.09.2017 (21:57)  

   Юлія Тимошенко: Результат реформ, які проводить влада, - це зневіра, апатія і агресія
У щорічному посланні Президента України, яке він сьогодні виголосив у Верховній Раді, не прозвучала стратегія розвитку держави. Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко у прямому ефірі телеканалу «NewsOne».

«Президент говорив як людина, яка ні за що не відповідає. Стратегії для держави оголошено не було, була точно оголошена стратегія його приватного бізнесу», – зауважила вона.

Тимошенко нагадала, що глава держави у парламенті сказав знакові речі: недовір’я людей до державних інституцій переростає в глибинну апатію і агресію. «Головне, що результат цих 144 реформ, які проводить влада, і є зневіра, апатія і агресія. Це і є оцінка нинішніх реформ», – вважає політик.

На думку Тимошенко, «президент говорить так, наче він з космосу спостерігає, а він тут ні при чому».

«Якщо коротко сказати, про що говорив президент: перше – все прекрасно, друге – все буде продовжуватися так само, ніяких змін не буде, і третє – може у вас апатія та агресія, але ніяких дострокових виборів не буде», – висловила свою оцінку виступу Порошенка лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко також звернула увагу, що у президентському посланні «не було пояснення для людей, чому ціни зростають кожен день, чому економіка трагічно впала, чому пенсії – близько тисячі гривень і мінімальна заробітна плата – 3 200. Глава держави, на її думку, також «не міг пояснити, чому тарифи захмарні , він не торкнувся до жодного питання яке реально цікавить країну».

Голова фракції натомість розкритикувала президента за намагання запровадити розпродаж сільськогосподарської землі та проведення приватизації стратегічних об’єктів, адже «він хоче брати участь у цьому дешевому розпродажі стратегічної власності».

Лідер «Батьківщини» також нагадала про свій заклик провести в Верховній Раді стратегічну нараду керівництва країни, лідерів парламентських фракцій та позапарламентських демократичних партій для обговорення трагічної економічної ситуації в Україні та вироблення стратегії виведення держави з кризи, передає сайт "Батьківщини".

«Коли почався політичний сезон я запропонувала: давайте відкладемо всі протистояння, сядемо за круглий стіл у парламенті, адже у нас парламентсько-президентська форма правління, і обговоримо негайну зміну стратегії країни. Якщо ми цього не зробимо, то країна й надалі скочуватиметься у прірву», – уточнила депутат.

Юля Тимошенко висловила жаль, що «жоден лідер фракції не відповів, президент пропустив все мимо вух, уряд і прем’єр теж не почули цієї пропозиції».

Теги:  Батьківщина, опозиція, Тимошенко, Влада

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 400 | Додав: Today | Теги: Батьківщина, опозиція, Тимошенко, Влада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 moysha   (10.09.2017 12:37)
Може

0
1 Victor   (08.09.2017 18:38)
«Головне, що результат цих 144 реформ, які проводить влада…».

«І почув я число попечатаних: сто сорок чотири тисячі попечатаних від усіх племен Ізраїлевих синів…» (Об’явлення 7.4).

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.