Субота, 20.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Вересень » 11 » Львівська обласна організація РУХУ НОВИХ СИЛ не брала участі в акції зустрічі Михайла Саакашвілі
11.09.2017 (00:27)

   Львівська обласна організація РУХУ НОВИХ СИЛ не брала участі в акції зустрічі Михайла Саакашвілі
Про це на своїй сторінці в facebook повідомив координатор Львівської обласної організації РУХУ НОВИХ СИЛ Василь Курій.

Термінова заява для оперативного поширення!

Львівська обласна організація РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі не буде приймати участі в запланованій раніше акції зустрічі Михайла Саакашвілі у пункті пропуску Краковець 10 вересня.

Рішення про організацію масової зустрічі нашого лідера була прийнята на умовах, що акція відбудеться у мирний і законний спосіб. У суботу, 9 вересня, табір було сформовано за 200 м від пункту пропуску, а керівником табору був призначений координатор Львівської обласної організації РУХУ НОВИХ СИЛ Василь Курій.

Близько 20.00 Курій отримав повідомлення від начальника Львівської обласної поліції Валерія Середи, що у бік табору з метою розташуватися рухається більше 10-ти легкових автомобілів, у яких, за інформацією правоохоронців, є зареєстрована зброя.

Курій довів інформацію до служби безпеки табору і керівництва партії. Член Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі народний депутат Юрій Деревянко дав вказівку зустріти колону, оглянути автомобілі і не дозволити проникнення будь-якої зброї, навіть легальної, на територію наметового містечка. Як тільки керівники табору разом з правоохоронцями зупинили колону при вїзді, один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Давід Сакварелідзе, усунув Курія від керівництва табору.

Усвідомлюючи усю відповідальність за людей, яких обласна організація партії закликала на мирну акцію і гарантувала їм безпеку, Рада партії Львівської обласної організації РУХУ НОВИХ СИЛ прийняла рішення відмовитися від участі в акції 10 вересня.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 515 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 Victor   (11.09.2017 21:08)
У свій час той, хто гавкає за плечима двох грузинських варягів, обітре об них ноги.

0
1 Victor   (11.09.2017 07:58)
«…Давід Сакварелідзе, усунув Курія від керівництва табору».

«І зібрав Давид увесь народ, і пішов до Рабби, і воював із нею, та й здобув її. І взяв він корону з голови їхнього царя, а вага її талант золота, та дорогий камінь, і Давид поклав її на свою голову. І він виніс дуже багато здобичі з того міста. А народ, що був у ньому, він повиводив, і поклав їх під пилку, і під залізні долота та під залізні сокири, і позаганяв їх до цегельняної печі. І так робив він усім аммонітським містам. І вернувся Давид та весь народ до Єрусалиму» (2Самуїлова 12.29-31).

«І повстане того часу Михаїл, великий той князь, що стоїть при синах твого народу, і буде час утиску, якого не було від існування люду аж до цього часу…» (Даниїл 12.1).

То може вам, хлопці не по дорозі з Міхеілом та Давідом? У тоталітарних угрупуваннях не терплять непослуху. Хіба що ви надумали знімати чергову серію кінокомедії «Гарячі голови»…

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.