Вівторок, 23.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Вересень » 16 » Представники Турківщини взяли участь у Всеукраїнському з’їзді партії «Батьківщина»
16.09.2017 (16:37)  

   Представники Турківщини взяли участь у Всеукраїнському з’їзді партії «Батьківщина»
У суботу, 16 вересня, партія ВО «Батьківщина» провела 14 з’їзд із залученням інформаційних технологій: онлайн-трансляцій у різні регіони України, прямих включень у соціальні мережі – Facebook та Youtube. У Львові у з'їзді взяли участь понад 300 партійців, зокрeма кандидати в депутати та кандидати на посади голів новостворених ОТГ Львівщини.

«Батьківщина» прийняла рішення про участь у місцевих виборах 29 жовтня 2017 року у восьми громадах Львівщини, були також внесені зміни до Статуту партії та відкликані депутати місцевих рад на підставі норм про імперативний мандат.

Турківщину на заході представляли депутати Турківської районної ради від ВО "Батьківщина" Богайчик Роман, Богдан Манюх, депутат Турківської міської ради Василь Білинський та заступник голови Турківської районної організації Василь Чорний, повідомляє прес-служба "Батьківщини" Турківщини.

За словами лідера партії Юлії Тимошенко, українська влада викреслила з життя України Будапештські домовленості та обов’язки. "Жоден кордон більше не буде порушено, а наша армія стане по-справжньому сильною. Жодна крапля пролитої української крові не буде забута і не буде пробачена тим, хто забрав життя наших воїнів", – наголосила Тимошенко.

До того ж політик зауважила: для того, щоб стати переможцем у світі наша країна має закрити не одну війну. «Ніхто не приховує, що в Україні ведеться дві війни: одна на східних фронтах з окупантами, а друга – усередині, в тилу. І остання війна не менш безжалісна», – зазначила народний депутат.

За словами Тимошенко, після Революції Гідності наша країна втратила мільйон людей, які виїхали з країни. «Це не війна? Коли Україна сьогодні оголошена міжнародними рейтинговими структурами найнебезпечнішою для життя країною? Коли ми до такого дожилися? Тут, під ногами у громадян, горить земля. Тут, на фоні декларацій про реформу правосуддя жодна людина не може знайти справедливості у судах, тощо», – наголосила вона.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 531 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (17.09.2017 20:35)
https://www.youtube.com/watch?NzFGs6buS0I

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.