Четвер, 13.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » PR » 2017 » Вересень » 17 » Україномовна книга повинна бути стратегічним продуктом, - Михайло Цимбалюк
17.09.2017 (15:26)  

PR   Україномовна книга повинна бути стратегічним продуктом, - Михайло Цимбалюк
Усередині вересня Львів традиційно стає столицею українського книговидання - на книжковий Форум до культурної столиці України вже 24 рік поспіль приїжджають автори, видавці, шанувальники друкованого слова з усієї країни, аби поринути в неповторну атмосферу.

Про це пише на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук Михайло Цимбалюк, очільник "Батьківщини" Львівщини.

Без перебільшення, зазначає політик, цей захід є важливою подією для України, адже демонструє масштаби інтелектуального потенціалу нашої держави.

Як стверджує Михайло Цимбалюк, у Львові на Форумі представлено приблизно 80% української літератури, решта – російська. "Втім на загальноукраїнському рівні – цифри обернено пропорційні. Українці, попри війну, продовжують читати літературу мовою окупанта, ще трагічніше – купують книги, які надруковані у Росії", - із жалем констатує політик.

У цьому Михайло Цимбалюк вбачає велику помилку державних керівників, адже книга повинна бути стратегічним продуктом, яка генерує людину, надає впевненість у майбутньому, а якщо це якісне видання українською мовою, то воно має формувати Громадянина України.

"Батьківщинівець" переконаний, що мешканцям нашої держави потрібно також зважати на розвиток українського книговидання, яке передовсім залежить від попиту.

"Тому, коли у книгарні обиратимете між російською та українською книжкою, згадайте, що вона дає роботу нашим редакціям, типографіям, книгарням, які інвестують ці гроші у створення нових якісних книг для вас, ваших близьких і друзів, а також закладає основу для міцного гуманітарного простору нашої держави", - слушно підсумовує Михайло Цимбалюк.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: PR | Переглядів: 681 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.