Вівторок, 23.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Вересень » 22 » Юрій Ситник: «У нас скоро буде азійська деспотія, бо наші керманичі - це ксерокопії Путіна»
22.09.2017 (22:02)  

   Юрій Ситник: «У нас скоро буде азійська деспотія, бо наші керманичі - це ксерокопії Путіна»
Скажу вам чесно - не хочеться писати. Апатія від масової зомбованості. Всіх ведуть на убій, а людям як пороблено! Невже не зрозуміло, що коли з АП роздають вказівки суддям, то дно ми вже пробили? Такі вказівки дають ментам, спецслужбам, тому бравому генералу-прикордоннику, який "не пущав" Саакашвілі в Україну. І зовсім не в Саакашвілі справа. На тему його повернення у мене кілька публікацій і в жодній з них я не хвалив грузинського екс-президента, справа не в ньому!

Біда в тому, що в країні знищено закон і розтоптано справедливість! Чим народ утішається? За що вболіває? За футбол, за здибанку кількох дегенератів десь в Америці?

Та навіть підлабузники та фаворити діючої влади не є в безпеці - згадайте 1937-1938 роки. А що говорити про посполитих, котрі увірували, що ми йдемо в цивілізовану Европу? У нас скоро буде азійська деспотія, бо наші керманичі - це ксерокопії Путіна. За прозахідною риторикою ховається московський "бєспрєдєл". Хоча, підозрюю, порядку там більше - імперія об'єктивно не може допустити такого бардаку, який ми спостерігаємо на її "окраїні". Ми обурюємося м@ск@лями, котрі захоплюються царем Вовою, а самі залили інформаційною чоколядою очі та посліпли!

Підпанки беруть приклад з панів. Сьогодні розправляються з прихильниками Саакашвілі, а завтра вас викинуть з роботи, запресують в поліцейському відділку, якщо спробуєте протестувати, рейдануть бізнес, відберуть майно. Ми це все проходили! Невже пам'ять відібрало? Очевидні речі люди не помічають! Візьмемо Приват. Не потрібно мати вищої освіти та багато часу, щоби зрозуміти - вивід 6-ти (як мінімум) мільярдів доларів в офшори, без відома, а відтак згоди, НБУ - це неможливо!

Всіх і кожного цинічно кинули. Пані Гонтарєва пішла собі на кілька місяців перепочити від таких "трудів", а її заступниця нині заявляє що Приват потрібно комусь віддати й ще доплатити! Це після багатомільярдних бюджетних вливань! Та більше як рік тому писав про "приватний шантаж" і те, що Приват це по-суті банкрут. Та й не лише я писав…

І навіщо це все? Заради самоствердження? Та до дупи! Марні сподівання, що люди зрозуміють реальний стан речей. Країна розграбована, влада узурпована ордою напівлегітимних, вулицями зодить зомбований електорат, а начебто нормальним людям, хто ще не виїхав, пороблено - вони не хочуть бачити очевидні речі та рефлексують як песики Павлова.

І що з тим всім робити? Правильно. Забити на це все. Я не песиміст і все ще сподіваюся на Диво. А волонтерити Кассандрою на громадських засадах - набридло. Най ся діє Божа Воля…

Юрій Ситник, Фейсбук

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 606 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (23.09.2017 16:41)
«…в країні знищено закон».

Ним тут і не пахло. Законом не пахне навіть у Біблії, бо ті, хто «знав закон», ніколи по ньому не жили. Якби закон зв’язував усі сфери життя людини у реальному часі, тобто людина була здатна його виконувати, то кожен її крок у житті приводив би її до досконалості. А так ми бачимо бардак, який закінчується старечим маразмом, тобто розумовою імпотенцією. Це профанація закону.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.